21 Ocakta Windows 10 Tablet/Mobil Versiyonları Tanıtılabilir
12/12/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
6 Yorum
Paylaş

21 Ocakta Windows 10 Tablet/Mobil Versiyonları Tanıtılabilir

Microsoft 21 Ocakta yeni bir etkinlik duyurusunda bulundu. Etkinlik Microsoft’un Redmond kampüsünde yapılacak. Microsoft bu etkinliği Windows 10 işletim sisteminin sonraki aşaması olarak adlandırıyor.

Bu etkinlik PC ile ilgili olduğu kadar tablet ve telefonlar içinde önemli. Bu etkinlikte Windows 10 işletim sisteminin mobil versiyonunun tanıtılacağını düşünüyoruz. Etkinlikte Terry Myerson, Joe Belfiore ve Phil Spencer konuşmacı olarak katılacak. Joe Belfiore’nin burada bulunması zaten telefonlar için neden beklentiye girdiğimizin açık bir göstergesi. Tabi Microsoft CEO’su  Satya Nadella da etkinlikte konuşma yapacak.

Etkinlik canlı olarak Microsoft bloğundan yayınlanacak. Etkinliği takip edip size gelişmeleri aktaracağız.

 

Etiketler windows 10
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. Mert SANRI
  Mert SANRI Aralık 12, 12:44
  Güzel 1şeyler geliyor.
 2. Abdullah Beştepe
  Abdullah Beştepe Aralık 13, 09:20
  Telefonlara Windows 10nezaman gelır acaba be konudan alakasız bi konu var önceden wptr ekibinden bana sureklı bilgiler guncellemeler yeni telefonlar her konuyla ilgili e-mail geliyodu yine gelırse sevinirim
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Aralık 13, 10:43
   Abdullah Ocak ayının sonunda Windows 10 için bir etkinlik düzenlenecek. O zaman bilgiler gelir. Uzun zamandır mail bilgilendirmesi bulunmuyor sitemizde. Onun yerine uygulamamızı kullanarak bildirimler alabilirsin. http://www.windowsphoneturkiye.info/guncel-haberler/wptr-info-ve-wptr-info-uygulamalari-magazada/
 3. Emrullah Karabakla
  Emrullah Karabakla Aralık 15, 05:16
  Wp10 güncelemesimi gelecek ocakta :/ ?
  • Halil Şahin
   Halil Şahin Aralık 17, 13:13
   İlk etapta tüm cihazlara gelmeyebilir.

Write comment

Only registered users can comment.