6Discover Yakında Mağazadan Çekilecek!
28/04/2015
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

6Discover Yakında Mağazadan Çekilecek!

Snapchat Windows Phone’a karşı maalesef bir zafer daha kazandı. Rudy Huyn yapıtı harika bir uygulama olan 6Discover, telif hakkı sebepleri ile yakın bir zaman içerisinde mağazadan kaldırılacak.

Görünen o ki Snapchat CEO’su Evan Spiegel’ın Windows Phone hakkındaki kararı hala değişmemiş. Çocukça tavırları, milyonlarca Windows Phone kullanıcısını Snapchat’ten mahrum bıraktırıyor. Son olarak güzünü 6Discover uygulamasına diken Snapchat, onuda mağazadan kaldırtmayı başardığı Rudy Huyn tweet ile takipçilerine bildirdi.

Rudy Huyn’ın Attığı Tweet

Bye 6discover. Benimle artık Snapchat hakkında konuşmayın! ve @mcuban tarafından geliştirilen #cyberdust uygulamasını desteklemekten kaçınmayın

şeklinde attığı tweet’te bahsetmiş olduğu Cyber Dust uygulaması tıpkı Snapchat gibi ama mesajlar için. yinede fotoğraf ve video gönderimi de yapabiliyorsunuz. Hemde tıpkı Snapchat gibi. Snapchat yerine bu servisi kullanmanızı öneriyoruz.

Şu anda halen daha yapabiliyorken, 6Discover uygulamasını indirin.

Siz Cyber Dust kullanıyor musunuz?

6Discover (ÜCRETSİZ) İndir;

6Discover-qr

Cyber Dust (ÜCRETSİZ) İndir;

cyber-dust-qr

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.