6snap Güncellendi!
28/01/2014
Emir İlgün (401 Haber)
3 Yorum
Paylaş

6snap Güncellendi!

windowsphone_6snap2_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Resmi Snapchat uygulaması yok mu? Problem değil. 6snap, Snapchat’in iyi bir istemci uygulaması hatta en iyi Snapchat uygulaması. Bu gün yeni bir güncelleme alarak, 2.5 sürümüne geçti ve yeni bir özellik kazandı. Hadi kontrol edelim.

Bir önceki güncellemede (2.4), eğer telefonunuz da GDR2 veya daha üst bir sürüm yüklü ise, snaplara parmağınızı basılı tutmadan bakma özelliği gelmişti. Bu bir ayar ve gerçekten etrafta parmağınız olmadan snaplara bakmanın en güzel şekli. Ayrıca Snapchatten yeni kayıt olma güvenliği ve performans geliştirmeleri getirmişti. Bugün gelen güncelleme detayları ise;

  • Fotoğraf çekerken zoom ekleme
  • Snap bekletilirken yada alıcı tarafından yeniden oynatılırken, gösterge ekleme
  • Metin/Çizim ile video hikayesinde geliştirmeler

windowsphone_6snap_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Artık 6snap ile Snaplerken yakınlaşabileceksiniz ve bu işlemi kayıt ederken ve kayıt ettikten sonra yapabileceksiniz.

Ayrıca çizimlerde ve yazılarda daha gelişmiş bir hikaye desteği bulacaksınız. Göstergeler de Snaplar bekleme durumunda olduğunda veya bir alıcı tarafından tekrarlandığı zamanda eklenmiş. Buna ek olarak Ekran Görüntülerin de iken yeni ikonlar eklenmiş. Bu kullanışlılığı mutlaka denemeniz gerekir. Eğer sildiyseniz, yeniden yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Rudy, ayrıca yeni bir güncelleme ile de (2.5.1) bug hatalarını düzelteceğini söyledi.

6Snap (ÜCRETSİZ) İndir:

windowsphone_6snap3_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.