6Tag ve 6Sec Güncellendi!
19/04/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

6Tag ve 6Sec Güncellendi!

Başarılı uygulama yapımcısı olan Rudy Huyn yapımı en iyi İnstagram istemcisi (Hatta resmi uygulamadan bile daha iyi) olan 6Tag ve bir o kadar da güzel Vine istemcisi olan 6Sec uygulamaları uzun bir zamandır güncelleme almıyorlardı ve sonunda onlarda dayanamayıp güncelleme aldılar ve 6Sec sonunda 2.0 sürümüne geçti.

6Tag aldığı güncelleme ile CloudSix (Rudy’nin başka bir uygulaması) entegre özelliği kazanıyor. CloudSix‘ten biraz bahsetmek gerekirse bir DropBox istemcisi ancak Rudy Huyn gelecekte programa OneDrive, Google Drive, Mega ve daha fazlasını katacağını söylemiş olduğunu biliyoruz. (Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.) Bu güncellemeler Windows Phone 8.1’li Phablet cihazlar için de ayrıca bir önem taşıyor.

6Tag 3.x

  • Windows Phone 8.1 ile çalışan Phablet’lere üst bar ve klavye boyut değişikliği desteği
  • CloudSix Desteği

NOT: Uygulama güncellemesi henüz telefonlara vurmadı ancak her an vurabilir. Sıklık ile kontrol etmeniz önerilir.

6Tag (ÜCRETSİZ) İndir;

QR_6Tag

2.0 sürümüne geçen 6Sec‘e gelirsek, onun güncellemesi yayında. 6Tag gibi, 6Sec uygulaması da güncelleme ile CloudSix entegrasyonuna kavuştu. Artık Vine‘ları çevirdiğinizde bulut düğmesine bastığınız zaman, onları OneDrive yada CloudSix‘e kayıt edebileceksiniz.

6Sec 2.0

  • Windows Phone 8.1 ile çalışan Phablet’lere üst bar ve klavye boyut değişikliği desteği
  • Vine Direct Mesaj desteği
  • Videoları CloudSix’e kayıt edebilme

6Sec için olan diğer büyük ek özellik ise, tıpkı 6Tag da ki Direct Mesaj desteği gibi Vine Direct mesaj desteği. Bu özellik ile Vine‘larınızı direk olarak sadece istediğiniz insanlara gönderebileceksiniz. Son olarak ise uygulama, yine 6Tag gibi Windows Phone 8.1 Phablet cihazlarına üst barda yeni boyut ve klavyede yeni boyut desteği kazanmış oldu.

6Sec (ÜCRETSİZ) İndir;

QR_6Sec

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.