6tag ve 6Tin Tekrar Mağazada
27/02/2015
Emir İlgün (401 Haber)
6 Yorum
Paylaş

6tag ve 6Tin Tekrar Mağazada

Popüler Windows Phone geliştiricisi Rudy Huyn, bildiğiniz gibi popüler İnstagram istemcisi 6tag uygulamasını ve 6tin uygulamasını bir hatadan ötürü geri çekmek zorunda kaldı.

6tag

Windows Phone için en iyi instagram istemcisi olan 6tag uygulaması, dün yayınlanan güncelleme ile v4.0 sürümüne ulaşmıştı. Ancak sıkıntılı olarak gelen güncelleme pek kişi tarafından fark edilince Rudy Huyn, uygulamayı kısa bir süreliğine geri çekmek zorunda kalmıştı.

Şimdi ise uygulama v4.0.0.1 güncellemesi ile tekrardan mağazada ve bütün hatalarını düzeltmiş gibi gözüküyor ve tekrardan güncelleme getirilerine bakacak olursak;

  • Uygulamadan atma hatası giderildi
  • Gönderileri düzenleme
  • Gönderilerdeki lokasyonu düzenleme
  • 5 yeni İnstagram filtresi
  • Filtre seviyelerini değiştirme

Bu arada unutmadan söyleyelim. 6tag için 5.0 güncellemesinin yolda olduğunu Rudy Huyn Twitter üzerinden duyurdu.

Bir takipçisinin video düzeltme ve yükleme sorusunun üzerine Rudy Huyn 5.0 güncellemesi ile geleceğini bildirirken, Güncellemenin uygulamayı evrensel uygulama yapacağını da belirtiyor. Bu sayede artık İnstagrama 6 tag üzerinden Windows 8 PC ve tablet kullanıcıları da rahat bir şekilde erişebilecekler.

6tag (ÜCRETSİZ) İndir;

6tag-qr


6tin

Rufy Huyn‘ın bir diğer popüler uygulaması olan 6tin uygulamasında geçtiğimiz hafta bir mağaza probleminden dolayı kaldırılmıştı ve artık oda geri dönüyor. 6tin uygulaması popüler randevu uygulaması Tinder‘in bir istemcisidir ve Tinder da olmayan gelecek günlerde ücretli olarak kullanılmaya başlayacak konum değiştirme özelliğini de ücretsiz olarak barındırır.

NOT: 6tin önümüzdeki saatlerde mağazada olacaktır. Yayınlandığında buradan indirebilirsiniz.

6tin (ÜCRETSİZ) İndir;

6tin-qr

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

6 Yorum yapıldı : "6tag ve 6Tin Tekrar Mağazada"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
wpDiscuz