6Tinder Mağazadan Kaldırıldı!
18/01/2014
Emir İlgün (401 Haber)
2 Yorum
Paylaş

6Tinder Mağazadan Kaldırıldı!


6Tinder Mağazadan Kaldırıldı!

Rudy Huyn tarafından sunulan 3. parti uygulamalar bizler için her zaman olağanüstüydü. Çünkü orjinal uygulamayı görmemize daha çok varken Rudy Huyn bizlere yardımcı oldu ve İnstagram, Vine ve Snapchat gibi popüler uygulamaları bütün özellikleriyle telefonlarımıza getirdi.

windowsphone_6tinder_magazadan_kaldırıldı_18012014_windowsphoneturkiyeinfo

Şimdi ise 2 gün öncesine kadar Tinder uygulamasının istemcisi olan 6Tinderı mağaza koymuştu.Hatta bugün sabah saatlerinde fazlaca özellik içeren bir güncellemeye kavuşmuştu. Fakat Rudy Huyn Microsoft’tan aldığı bir maile göre Tinder uygulamasının yapımcısı uygulamayı mağazadan geri çekmesini istemiş. Bunun üzerine Rudy Huyn gönderdiği bir mail ile kendisinin 3. parti uygulama yapımında ne kadar başarılı ve popüler olduğu ve Windows Phone için Tinder uygulamasını onlarla birlikte geliştirmek istediğini yazmış. Tinder bunu kabul edicekmi ve Tinder’ın 1. parti uygulamasını mağazada görebilecekmiyiz derseniz bunu sadece zaman gösterir derim..

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.