Accent Builder ile Kendi Tema Renginizi Seçin!
29/04/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Accent Builder ile Kendi Tema Renginizi Seçin!

Ana ekranlarımızı, Windows Phone 8.1 geldiğinden beri en güzel şekilde göstermeye çalışıyoruz. Daha öncesinde Zedge gibi bizlere bu konuda yarımcı olan  pek çok uygulama ile karşılaştık. Ancak bazen basitlik daha güzel bir gösteriş biçimi olabiliyor. Bu yüzden Accent Builder uygulamasını çoğunuzun beğeneceğini düşünüyoruz.

Uygulama ana ekran arkaplanı için renkli resimler yaratıyor. Ancak tek bir renk yerine kolon sayısını ve satırdaki kolon tiplerine göre her sütun için ayrı renk seçmenizi isteyerek yaratıyor. Maalesef ücretsiz versiyonu ile iki adet renk seçimi yapılabilir.

Accent_Builder_Screenshots

Uygulama güzel ve renk tekerleği harika. Seçmek istediğiniz rengi bulana kadar renk tekerleğini döndürmeniz yeterli. Yada isterseniz RGB (Red, Green, Blue) Renk değerini girerek seçmek istediğiniz rengi bulabilirsiniz.

Accent Builder ücretsiz bir uygulama ancak altı adet renk seçimi için uygulama içerisinden 2 TL ödemeniz gerekecek.

Accent Builder (ÜCRETSİZ – 2TL) İndir;

QR_Accent_Builder

kaynak: wpcentral

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

İlk Yorumu Yap

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün