Amber güncellemesi ile “YouTube Upload”
26/07/2013
Burak Dalyanda (81 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Amber güncellemesi ile “YouTube Upload”

Amber güncellemesi ile

“YouTube Upload”

 

Nokia, Windows Phone platformunda elini güçlendirmek için kendisine yeni kaleler aramaya devam ediyor. Bunlardan en sonuncusu, Amber güncellemesi ile Lumia kullanıcılarının yüzünü güldürecek cinsten. Ve işte karşınızda “Youtube Upload” uygulaması…

SavedPicture-2013726125557.jpg

 

Nokia, Windows Phone platformuna sadece kendi Lumia telefonları için olsa da gayet ciddi destekler veriyor. Mağaza içerisinde en gelişmiş kendi mağazasına sahip üretici olan Nokia, “Koleksiyon”una yeni bir uygulama kattı.

“Youtube Upload” uygulaması, Lumia telefonunuzla çektiğiniz videoları Youtube üzerine upload ederek yayınlamanızı sağlıyor. Daha önce Facebook sayfamızda takipçilerimizle tanıştırdığımız video kesme programı olan “Nokia Video Trimmer” uygulamasıyla da uyumlu çalışacak.

Hem mobil hem de Wi-Fi ağı ile paylaşım yapabileceğiniz “Youtube Upload” uygulaması, Nokia Lumia cihazlara gelecek Amber güncellemesi ile birlikte kullanıcılarla buluşacak!

Güncellemeden sonra uygulamayı buradan indirebilirsiniz!

Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.