Arabalar: Şimşek Hızı Mağazada
14/10/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Arabalar: Şimşek Hızı Mağazada

Gameloft oyunlarını arka arkaya yayınlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Asphalt: Overdrive oyununu çıkaran firma bugünde “Arabalar: Şimşek Hızı” oyununu beğenimize sundu. Oyun 101 MB boyutunda. Oyun 512 MB cihazlara destek veriyor ve ücretsiz.

Gameloft mağazada oyunu şöyle açıklıyor:

Şimşek McQueen ve Mater Radyatör Kasabası’nda bir YARIŞ ŞENLİĞİ düzenliyorlar ve biraz hıza ihtiyaçları var! Mücadeleye var mısın?

Arabalar’ın popüler karakterleriyle hızlı, nitro dolu, turbo yüklü bir yarış oyunu! Şimşek ve arkadaşlarının yuvası olan Radyatör Kasabası’nı kendine göre inşa et! Kendini gösterme ve Şimşek kadar hızlı olma vaktin geldi!

 RESMİ DISNEY-PIXAR ARABALAR OYUNU!

  • Çocukların ve hayranlarının bayıldığı karakterlerin kişiliklerini yansıtan gerçek Arabalar deneyimine dal!
  • Şimşek McQueen’i seslendiren Owen Wilson’ın da dahil olduğu yüksek kaliteli seslendirme ve ara sahne animasyonları!
  • Efsanevi Şimşek McQueen’den coşkulu Francesco Bernoulli’ye; yükseltebileceğin, kişiselleştirebileceğin ve değişik boyalarla süsleyebileceğin 20 Arabalar karakteri! Radyatör Kasabası arabaları, Modifiye Arabalar, Ajan Arabalar veya Uluslararası Arabalar olarak oyna!

YÜKSEK OKTANLI, KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR YARIŞ!

  • Hıza var mısın? Öğrenmesi kolay kontrollerle, nitro artışlarıyla ve diğer hızlı sürprizlerle bu ivme yüklü yarış deneyimiyle asfaltı tekerleklerinin altında hissedeceksin!
  • Tamamen kişiselleştirilebilir yarış deneyimi! Taş hatlardan hız trenlerine, inanılmaz akrobasiler yapmak için pist parçaları ekle!
  • Gazı kökle! Arkadaşlarınla yarış, onların yarışlarını gör ve haftalık turnuvalarda pist sürelerini geç!

arabalar-1

KENDİ RADYATÖR KASABANI İNŞA ET

  • Luigi’nin Lastik Evi ve Filmor’un Lezzet Evi dahil 30 interaktif binayla eğlenceli bir Radyatör Kasabası inşa etme tecrübesi!
  • Harika 3B grafikler ve şirin animasyonlarla yaratılmış, simgeleşmiş Arabalar karakterleri, binaları ve mekanları!

Oyunun Gamelfot tarafından hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.Oyunu resme tıklayarak yada QR kodu okutarak indirebilirsiniz

arabalar-simsek-hizi-qr

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.