Asphalt Overdrive Çıkış Tarihi Belli Oldu
23/09/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Asphalt Overdrive Çıkış Tarihi Belli Oldu

17 Eylül Tarihli yazımızda Gamelfot’un Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt Overdrive hakkında bilgiler vermiştik. O gün için oyun yakında mağazada yerini alacak demiştik. Gameloft tarafından oyunun 25 Eylül günü yayınlanacağı duyuruldu. Oyun tüm platformlar için aynı gün yayınlanıyor ve Gameloft Windows Phone için oyun politikasını devam ettirmiş oluyor. Ayrıca firma 512MB Rama sahip cihazlarda oyunun aktif olacağını duyurdu. Daha önce yazımıza bir göz atalım isterseniz.

Gameloft Asphalt serisinin yeni oyunu  Overdrive geçtiğimiz E3 etkinliğinde duyurmuştu. Bu oyunun Asphalt 9 olmadığı özellikle vurgulanmıştı. Asphalt Overdrive  çok spin-off tarzı bir oyun olarak tanımlanıyor ve yeni bir sürüş deneyimi sunuyor.Oyun Gameloft’un son dönemdeki yayın politikasına uygun olarak Windows Phone, İos ve Android cihazlara aynı anda gelecek.Oyunu merakla bekliyor ve oyun yayınlandığında detaylı inceleme yapmak için can atıyoruz. Oyun ile ilgili resim ve videoları aşağıda sizleri bekliyor.

AsphaltOverdrive_S1-horz AsphaltOverdrive_Screenshot2-horz

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.