Avengers Initiative (YENİLMEZLER) Oyunu Türkçe destekli olarak Mağazada
06/11/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
7 Yorum
Paylaş

Avengers Initiative (YENİLMEZLER) Oyunu Türkçe destekli olarak Mağazada

Deneme sürümü olmayan Oyun, Türkçe dil desteği ile 11 lira ücretli olarak 764 Mb indirme boyutunda mağaza üzerinde yerini aldı.
Bu epik macerada seviye atlayın, donanımınızı artırın ve HULK veya KAPTAN AMERİKA olarak mücadele edin. Wendigo, Abomination, Kronan ve Skrull’lar gibi dünyanın en kötü adamlarının peşine düşün, onları yenin ve YENİLMEZLER’in felaketin eşiğine gelen dünyayı kurtarmasına yardım edin!

Pulse’nin ardından S.H.I.E.L.D.’in Rocky dağlarındaki çok gizli tesisi Vault’un kapıları açılınca, orada tutuklu bulunan tüm süper güçlü suçlular ve canavarlar serbest kaldı. S.H.I.E.L.D. Helicarrier’da bulunan Nick Fury gönülsüz HULK’ı yakalayabildiği tüm canavarları yakalaması için görevlendirirken S.H.I.E.L.D. ise Vault’un kapılarını kimin neden açtığını bulmak için Yenilmezler’in geri kalan üyelerini topluyor.

HULK Vault’tan firar eden kaçakları toplarken Nick Fury, KAPTAN AMERİKA’yı çok gizli bir görev hakkında bilgilendiriyor: S.H.I.E.L.D. güvenliğine bilinmeyen bir hain sızdı ve Kaptan, bu tehlikeli yeni tehdidin arkasında kimin veya neyin olduğunu öğrenmek için köstebeği ortaya çıkarmak zorunda. Kaptan, pusuya düşüren bir HYDRA Helicarrier’e saldırırken acımasız bir rakiple yüz yüze kalır.

Vahşi Dövüş
Tamamen hareketlere dayalı bu aksiyon oyununda rüzgâr hızındaki vuruş, saldırı ve kombo kontrolleriyle saf SÜPER GÜÇLÜ DÖVÜŞ deneyimini yaşayın.

Göz Kamaştırıcı HD Görselleri
Dev PATRON BOYUTUNDA düşmanlarla dövüşün, şaşırtıcı özel efektlerin keyfine varın ve inanılmaz ve ünlü Marvel konumlarını ziyaret edin.

Benzersiz Özelleştirme
Nasıl isterseniz öyle oynamak için Hulk’ı ve Kaptan Amerika’yı TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİN. Özel kostümler alın, inanılmaz süper güçlü yeteneklerin kilidini açın, patlayıcı güçlendirmeleri keşfedin ve Hulk’ın ve Kaptan Amerika’nın dövüş özelliklerini yükseltin.

Oyunu satın almak isteyenler resme tıklayarak veya Qr kodunu okutarak yükleyebilirler

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

 1. Esad
  Esad Kasım 06, 10:19
  Sanırım 512Mb'li telefonlara kurulmuyor :(
 2. emir
  emir Kasım 06, 12:20
  deneme sürümünün olmaması büyük eksik, denemeden 11 tl verip oyunu almam
 3. semih
  semih Kasım 06, 17:12
  Asphalt 8 gelsin artık sizce ne zaman gelir tahmininiz var mı ?kasım demişlerdi sanki ama
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Kasım 06, 21:11
   Kesin bir tarih verilmediği için kasım demek yanlış olur, fakat kesin olarak geleceğini biliyoruz

Write comment

Only registered users can comment.