Bing Sağlık ve Fitness BETA Yayınlandı!
17/02/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Bing Sağlık ve Fitness BETA Yayınlandı!

Microsoft son zamanlarda Windows Phone için Bing uygulamalarını yayınlamak ve hepsini bitirmeyi istiyor. Bunun içinde bugün mağazaya Bing Sağlık ve Fitness BETA uygulaması geldi.

Bing-Health-and-fitness-beta

Bing Sağlık ve Fitness uygulaması, sağlık ve fitness dünyasında olup bitenleri takip etmenize yardımcı olur ve sağlıklı bir yaşam tarzı için ihtiyacınız olan araçları sunar. Windows Phone için tasarlanan Sağlık ve Fitness uygulaması; eşsiz fitness, beslenme ve sağlık içeriklerinin yanı sıra izleyiciler, araçlar ve diğer özellikleri bir arada sunar. Günlük kalori hedefinizi ayarlayın, yediklerinizi kaydedin ve 300.000’den fazla gıdanın besin değerlerini öğrenin. Adım adım yönergeleri, fotoğrafları ve videoları bulunan yüzlerce antrenman ve egzersiz arasından seçim yapın. Yürürken, koşarken, bisiklete binerken, kısacası her etkinliğinizde süreyi, mesafeyi, hızınızı ve yaktığınız kaloriyi kaydetmek için GPS izleyiciyi kullanın. Etkileşimli Semptom Denetleyicisi ile olası sağlık sorunları hakkında bilgi almak için semptomlarınızı girin. İzleyici verilerinizi tüm Windows 8 cihazlarınızda eşitleyin.

Unutmayın, uygulama henüz BETA aşamasında. Eğer bir hata yada bir eksiklikle karşılaşırsanız mutlaka dğerelendirme yapın.

Bing Sağlık ve Fitness BETA (ÜCRETSİZ) İndir:

Bing-Health-and-fitness-beta-qr

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.