Bing Yeme – İçme BETA Mağazada!
30/01/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Bing Yeme – İçme BETA Mağazada!

Microsoft’un Bing servisi uygulamalarının Windows Phone için olan versiyonlarının eksikliği, yavaş yavaş kapanmaya başlıyor. En son Bing Seyehat BETA‘yı mağazaya katan Microsoft, Şimdi ise Bing Yeme – İçme servisini yine BETA olarak mağazaya koydu.

windowsphone_Bing_yeme_içme2_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Uygulama ile lezzetli yemek tariflerine bakabilir ve alışveriş listeleri oluşturabilirsiniz. Daha fazlası;

Bing Yeme – İçme uygulaması yemek tarifi keşfetmeyi, şarap ve kokteyl seçmeyi ve yapacağınız bir sonraki yemeği bir lezzet şölenine dönüştürmenizi kolaylaştırır. Göz alıcı fotoğrafların, takip etmesi kolay yönergelerin, alışveriş listesi ve koleksiyonlar gibi faydalı araçların keyfini çıkarın. Alışveriş listenizi tüm cihazlarda eşitlenmiş halde bulundurun. Tariflerinizi, alışveriş listenizi veya koleksiyonlarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşın. Vazgeçilmez bir arkadaş olan Yeme-İçme uygulamasıyla mutfağınızda lezzet yolculuğuna çıkın.

windowsphone_Bing_yeme_içme5_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Unutmayın uygulama BETA aşamasında. Hata görürseniz yada bir özelliğin gelişmesini isterseniz mutlaka mağazada yorum yapın.

Bing Yeme – İçme (ÜCRETSİZ) İndir:

windowsphone_Bing_yeme_içme_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.