Biotix:Phage Genesis Strateji Oyunu Tanıtımı
28/11/2014
Ali Demir (89 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Biotix:Phage Genesis Strateji Oyunu Tanıtımı

Sizlere beğendiğim bir strateji oyunun tanıtımını yapmak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi oyunun adı Biotix:Phage Genesis.

Adeta hayatta kalma savaşı vermeniz gereken oyunda mikrobiyotik bakterileri, virüsleri yenmeniz gerekiyor. Yeteneklerinizi ve eşyalarınızı geliştirerek türünüzü ve gücünüzü artırabiliyorsunuz.

Oyunun oynanışıyla ilgili bilgi vermek istiyorum. Hayatta kalmak için türünüzü geliştirmeniz gerekiyor. Yaşam formunuzu yani türünüzü geliştirmek, yeni yetenekler kazanabilmek, daha büyük fetihler yapabilmek için genetik mühendisliği birimini kullanmanız gerekiyor. Olaylar ise mikroskop altındaki bir dünyada gerçekleşiyor.

Gittikçe zorlaşan 30 seviye üzerine kurgulanan oyunda 5 kademeli yükseltme yapılabiliyor. 10 tane de yükseltilebilir eşya seviyesi var. Tek tek saymadım ama oyun yükseltilen eşyalarla 100.000 farklı kombinasyon yapılabildiğini yazmış. Zorluk ayarını yapabiliyorsunuz bir de yetenekleri kontrol edebileceğiniz bir kontrol paneliniz var.

Oyunun Videosu

Oyununu indirmek için resme tıklayın veya QR kodu okutunuz.

QR_Biotix

Ali Demir

Ali Demir

96 doğumlu, turizmci, satranç oynamayı seven biri.

Yorumlar

  1. Abdulbaki
    Abdulbaki Kasım 29, 02:24
    İlk indirdigimde hic begenmemistim ama bu videoda toplu saldirmayi gorunce hosuma gitti neden anlamadim :D Single Player daha zor yalniz

Write comment

Only registered users can comment.