Bir İnstigram Alternatifi : “Itsdagram”
02/05/2013
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Bir İnstigram Alternatifi : “Itsdagram”

Bir İnstigram Alternatifi :

“Itsdagram”

 

itsdagram_1_02052013_windowsphoneturkiyeinfo

 

Windows Phone kullanıcılarının merakla platforma gelmesini beklediği uygulamaların başında Instagram geliyor. Instigramın wp8 e gelmesi uzadıkça alternatif programlarda bu boşluğu doldurup, para kazanmaya çalışıyorlar.Geçtiğimiz ay içerisinde Instagraph kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.Fakat program instigram hesaplarına direk erişmeme ve belli sayıda resim yükleme gibi sınırlamalar nedeniyle büyük eleştiri almıştı. Türkiye markette ₺ 5,00 den satışa çıkmıştı.Kullanıcılardan program 3,5 yıldız alabilmiş durumda.

İşte bu kısıtlamaları ortadan kaldıran isim ise Daniel Gary. Daniel Gary daha önce WP8 platformuna  Pinterest’in 3. parti uygulaması olan Pinstationu getirerek büyük sükse yapmıştı.Önüzmüzdeki günlerde Itsdagram uygulamasını yayınlayacak olan Daniel, uygulamanın direk olarak instigrama erişim sağladığını belirtiyor. Bu da bizlere resimleri hesabımıza yükleme, silme, beğenme vb bütün işlemleri yapabileceğimizi gösteriyor. Itsdagram  ₺ 5,00  fiyat ile markette yerini alacağını düşünüyoruz. Ve sizleri programın tanıtım videosu ile baş başa bırakıyorum.

 

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.