BLU Products, Yeni Telefonlarını Sızdırdı!
26/04/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

BLU Products, Yeni Telefonlarını Sızdırdı!

Çoğumuzun daha önce adını bile duymadığı BLU Products, tıpkı Nokia, Samsung ve diğerleri gibi Miami, Florida‘da bir telefon yapım şirketi. (OEM). Firma, daha çok gelişmekte olan ülkeleri seçiyor ve özellikle Latin Amerika, Karayipler ve Amerika‘da varolmuş. Yani telefonları daha çok bu ülkelerde satmış. Facebook sayfalarına girdiğinizde yeni Windows Phone işletim sistemli telefonlarının sızdırılmış bir fotoğrafını göreceksiniz. Hoş bir telefona benziyor.

BLU Products‘ın gelecekte Windows Phone ile ilgili fikirleri bilinmiyor. Zaten Microsoft 9″ altı tablet ve telefonlara Windows işletim sistemini ücretsiz dağıttığı için, siz bile OEM olabilirsiniz.

Sızdırdıkları Windows Phone‘lu telefon, daha öncesinde yapmış oldukları Android‘li Dash 5.0 telefonlarına benziyor. Dash 5.0 telefonlarında 480×854 pixel ile 5-inch ekran, 1.3 Çift Çekirdeli İşlemci, 512 MB RAM, Çift Sim Kart desteği ve dahası bulunuyordu. Cihaz özellikleri pek fazla iyi gözükmüyor olabilir ancak Amazon satış fiyatı $129.99 şeklindeydi.

Bu gelecek olan cihazın Windows Phone satışlarına etki edeceğine mümkün gözü ile bakılıyor.

 

 

kaynak: Facebook, WPCentral

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.