Bluebird BM180 İş Dünyası Odaklı Telefon Tanıtıldı
19/01/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Bluebird BM180 İş Dünyası Odaklı Telefon Tanıtıldı

bluebirdbm180-620x402

Son günlerde Dual-Boot ( çift işletim sistemi yüklü) telefonlar ve bilgisayarlar gündemde hatırı sayılır bir şekilde yer kaplıyor. Geçtiğimiz haftalarda Panasonic,Microsoft’un gömülü sistemler için piyasaya sunacağı Windows Embedded 8 versiyonlu bir cep terminali üreteceğini duyurmuştu.

Blubird firması daha önce davranıp Android ve Windows Embedded 8 işletim sistemi seçeneklerine sahip cep terminalini duyurdu.

bluebirdwinembeddedandroid-512x7001

Fakat telefon tam dual-boot özellikte olmayacak gibi görünmekte.Ekran üzerinde kapasitif tuşlar bulunması telefonun iki farklı versiyona sahip olacağının habercisi gibi. Telefon 5″ boyutlarında bir ekrana sahip ve donanım konusunda müşteriden gelene taleplere göre özelleştirmeler yapılabiliyor.Telefonda üstteki resimde görüldüğü üzere kart okumasını sağlayan bir yuva da mevcut.

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.