Buluttan Müzik Yürütme Xbox Müziğe Geldi Ancak
18/03/2015
Emir İlgün (401 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Buluttan Müzik Yürütme Xbox Müziğe Geldi Ancak

Xbox Müzik kullanıcıları artık yerel MP3lerini OneDrive üzerinde tutabilir ve bunlara direk olarak ister PC, ister Telefon, ister Tablet, ister Xbox 360 yada isterlerse Xbox One üzerinden, Xbox Müzik uygulaması sayesinde erişim sağlayıp bu müzikleri direk istedikleri gibi dinleyebilirler.

MP3lerin yanı sıra, yeni servis M4a (AAC) ve WMA müzik dosyalarını da desteklemektedir. Ülkemiz henüz Xbox Müzik desteği dahil değil ancak sizin bir şekilde bir premium üyeliğiniz var ise, premium kullananlar bu özelliğin yanı sıra birde, bütün sevdikleri müzikleri kaydedebilsinler diye 100 GB ekstra OneDrive depolama alanı kazanıyorlar. Servis Xbox Live hesabı gerektirmektedir.

Gelelim başlıktaki “Ancak” yazısına. Xbox Müzik desteği şimdilik ülkemizde bulunmamak ile birlikte özellik şimdilik maalesef sınırlı sayıda ülkeler için geçerli ve aralarında Türkiye bulunmamakta.. Bunlar;

Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, ve Birleşik Krallık.

Müzikleri yüklemenin bir limiti bulunmaktadır. Limit 50.000 şarkı ile sınırlıdır. İOS ve Android de Xbox Müzik kullanan kullanıcılar bu özelliği kullanamayacaklar.

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

4 Yorum yapıldı : "Buluttan Müzik Yürütme Xbox Müziğe Geldi Ancak"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan