Cep Telefonlarında Yeni Trend: Eğilme Testi
27/09/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Cep Telefonlarında Yeni Trend: Eğilme Testi

Bu günlerde Dünya genelinde telefon  kullanıcıları arasında popüler konu eğilme testi olarak görünmekte. Özellikle Apple’ın Iphone 6+ ile bu testte büyük başarılar elde etmesiyle çılgın cep telefonu severler kendi cihazlarının eğilme testlerini yapıp youtube üzerinden paylaşıyor. Bunlardan birisi de Iphone 6+ ait ve insana yok artık dedirten cinsten. İsterseniz buna bir göz atalım.

Gördüğünüz üzere IP6+ resmen kırılma noktalarında geziniyor. Bir diğer video ise sağlam kasasıyla bildiğimiz Lumia 925 üzerinde yapılmış tabi ki Lumia 925 ekran boyutu nedeniyle IP6+ ile kıyaslamıyoruz. Zaten beklediğimiz gibi Lumia 925 de herhangi bir eğilme sorunu ortaya çıkmıyor.

 

http://youtu.be/P9U7chA8Wl0


 

Son videoumuz ise Iphone6, HTC One M8, Lumia 1020,Motorola X üzerinde yapılıyor. HTC One M8 sağlamlıkta ön sıralarda yer alıyor. Iphone 6 ise abisi kadar dayanıksız değil göründüğü üzere. Lakin Lumia 1020’yi bükemeyen kullanıcı sinir krizlere geçirme noktasına gelmiş gibi görünüyor. Bence bu testi telefonunuza uygulamayın gayet tehlikeli 🙂

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. Murat Salih Güler
    Murat Salih Güler Eylül 27, 18:42
    Elin kırılır elin :) dikkat et nokia bu ⚠ :)

Write comment

Only registered users can comment.