Digiturk Play uygulaması  Mağazada
30/05/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Digiturk Play uygulaması Mağazada

Digiturk Play uygulaması Mağazada

Digiturk_Play_uy_ulaması _Mağazada_30052013_windowsphoneturkiye.info

İos ve Android platformunun sevilen uygulamarından olan Digiturk Play, son zamanlarda gelişim konusunda hızlanan Windows Phone8 platformunda geçtiğimiz hafta yerini aldı, uygulama ile dilediğini, dilediğin yerde izle !  Uygulamayı Buradan yükleyebilirsiniz.

Digiturk Play ile Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı hep yanında. Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Rusya ve Brezilya Ligi ile beraber Beko Basketbol Ligi maçlarının canlı yayınları yüksek görüntü kalitesiyle sadece Digiturk Play’de. İzlemek istediğin lige ait paketi veya tek maçı satın aldıysan herhangi bir ek ücret ödemeden windows 8 ‘e ait tüm platformlardan maçları izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 34 canlı TV kanalı, yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller ve en çok takip edilen Lig TV programları da Digiturk Play uygulamasında.

Digiturk_Play_uy_ulaması _Mağazada_0_30052013_windowsphoneturkiye.info

Önemli noktalar:

-Bu uygulamayı sadece Yurtiçi Digiturk Play aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.

-Yurtiçi Digiturk Play kullanıcıları, web sitesinden (digiturkplay.com.tr) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları e-posta ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.

-Uygulama üzerinden satın alma yapılamamaktadır. Digiturkplay.com.tr sitesi üzerinden Giriş veya Premium üyeliğinizi aktive edebilir veya spor paketleri satın alabilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz alımların hemen ardından izleme hakkına ulaştığınız içerikleri windows 8 ‘e ait tüm platformlardan izleyebilirsiniz.

-Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.

-Sıkça sorulan sorular için lütfen Tıklayınız

Uygulama henüz ilk sürümü olduğu için kasmalar ve geç tepkimeler mevcut olmasına ragmen ücretsiz oluşuyla tv programlarına ihtiyaç gerektirmeyecek kadar kullanışlı

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.