Dizimobi Mağazada
24/04/2014
Halil Şahin (772 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Dizimobi Mağazada

Yerli geliştiricilerden Mustafa Kadayıfçı’nın geliştirdiği bizlerinde beta testine katıldığı ve bir çok kullanıcının isteklerine yanıt verecek olan Dizi – Film uygulaması Dizimobi mağazadaki yerini aldı. Uygulamanın gerçekten hoş bir arayüzü ve kolay bir kullanımı var dilerseniz uygulamanın mağazadaki tanıtım yazısına göz atalım;
Hayranı olduğunuz yerli ve yabancı dizileri artık Windows Phone cihazınızdan da takip edebilirsiniz. Dizimobi, Windows Phone platformuna özel ayrıcalıklı özellikleriyle, sizlere mobil cihazınızda benzersiz bir dizi deneyimini sunabilmek için geliştirildi. Yolda veya internet olmayan herhangi bir ortamda dizinizi izlemek istiyorsanız ve internet paketiniz bunun için yeterli değilse izlemek istediğiniz bölüm/bölümleri indirebilir ve çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bir bölümü izlerken yarım bırakıp uygulamadan çıkmanız durumunda Dizimobi sizin için kaldığınız yeri kaydeder ve tekrar giriş yaptığınızda uygulama ana sayfasında size bunu hatırlatarak otomatik olarak kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Takip ettiğiniz dizileri başlangıç ekranınıza sabitleyebilir ve dizilerinize yeni bölüm eklendiğinde bildirim alabilirsiniz.
100’ün üzerinde yerli ve yabancı diziyi bünyesinde bulunduran Dizimobi’nin size sundukları:

  • Yerli ve yabancı 100’e yakın diziyi seyredebilirsiniz,
  • Dizileri Takip Ettiklerim listesine ekleyerek kolayca ulaşabilirsiniz.
  • 240p, 360p, 480p ve 720p(HD) kalitede izleyebilirsiniz.
  • Bölümleri indirerek WiFi olmayan yerlerde(yolda,okulda,gezide) çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.
  • Bitirmediğiniz bölümlerde otomatik olarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Bitirmediğiniz bölümlere ‘Son İzlenenler’ listesinden hızlıca ulaşabilir ve kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
  • Takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümleri yayınlandığında bildirim alabilirsiniz.
  • Takip ettiğiniz dizileri başlangıç ekranınıza sabitleyerek canlı kutucuk bildirimi alabilirsiniz ve dizinize hızlıca erişebilirsiniz.

Uygulamayı yüklemek için resme tıklayınız veya qr okutunuz

DiziMobi Qr

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.