Elephone 2K Ekranlı, Parmak İzi Tarayıcılı Windows 10’lu Telefonunu Sızdırdı
21/04/2015
Emir İlgün (401 Haber)
9 Yorum
Paylaş

Elephone 2K Ekranlı, Parmak İzi Tarayıcılı Windows 10’lu Telefonunu Sızdırdı

Elephone‘un yeni amiral gemisini ilginç bir şekilde sızdırdı ve şaşırtıcı bir şekilde Windows 10‘lu bir cihaz gözüktü.

Sızdırılan Cihazın Özellikleri

  • QuadHD (2560 x 1440) ekran
  • 4 GB RAM
  • 20.7-megapixel Kamera (Sony’nin IMX230 sensor)
  • Intel işlemci
  • Parmak izi tarayıcı
  • Windows 10 işletim sistemi

Cihazın birde Android 5.0 Lolipop versiyonun tanıtıldığı biliniyor ancak, iki ayrı cihaz olarak mı yada tek bir cihazda çift işletim sistemli olacağı hakkında bir bilgi verilmedi.

Shenzhen/Çin merkezli olan Elephone’nun bu haberi, her yıl düzenlenen Hong Kong ticaret fuarında bulunan bir ilan panosu üzerinden gözüktü.  İlanda şu an ki Android cihazlarının yanında gelecek cihazlar adı altında gözüken cihazın detayları şimdilik yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi.

Elephone-2015-flagship-leak_2

Gerçek cihaz ortaya çıkana kadar şimdilik buna dedikodu diyelim ancak tabii böyle bir cihazın yeni Windows Phone donanımların marketlere vuracağı dönem olan sonbaharda görülmesi çok muhtemel.

Elephone, 8 yıldır Çin akıllı telefon piyasasında ve Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Orta Doğu’da 10 Milyon satış rakamlarını yakalamayı başarmış bir firmadır. Kendileri ile araştırma ve geliştirme olarak gurur duyuyorlar ve şu an da 1.000’den fazla çalışanı olduğu bilinmekte

Elephone’un bilinen amiral gemisi olan P7000; 3GB RAM, 5.5-inch 1080p ekran, 16 MP ana kamera ve parmak izi tarayıcuya sahip. Cihaz ayrıca metal kasaya sahip ve fiyatının 200$’dan daha az olduğu biliniyor.

Sizler bu ilan hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir cihaz gerçekten gelecek mi ve fiyatı gerçekten ucuz olacak mı?

 

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

9 Yorum yapıldı : "Elephone 2K Ekranlı, Parmak İzi Tarayıcılı Windows 10’lu Telefonunu Sızdırdı"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan