Gamelofttan Moga Controller desteği ve 512 MB Ram hakkında!!
17/01/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Gamelofttan Moga Controller desteği ve 512 MB Ram hakkında!!

Gameloft

512 MB ramli telefon kullanıcıları kendilerine oyunların geç gelmelerinden şikayetçi olduğunu her gün görüyoruz. Fakat şunu bilmelisiniz ki 512 MB ram yüklü bir telefona bir oyunu optimize etmek zaman alır. Çünkü 512 MB yüklü telefonlarda erişebildikleri alan 150 MB. Oyunlar bazen bu alanı doldurabilir yada dolduramayabilir.

 

moga-windows-phone

Dungeon Hunter 4 aralık ayında aldığı güncelleme ile 512 MB ramlere yüklenebilir hale gelmişti. Dün aldığı güncelleme ile oyun Moga Controller desteğine kavuşmuş oldu. Yani telefonunuza Moga oyun koluna bağlayarak hem şarj edebilir hemde oyununuzu sanki konsolda oynarmış gibi oynayabilirsiniz. Ayrıca Asphalt  7 de zaten uzun zamandır hem 512 MB desteği hemde Moga Controller desteği vardı. Fakat Gameloft daha yeni Moga Controllerı oyun içinde aktive etti. Belirtmekte fayda var Asphalt 8de de Moga desteği bulunuyor.

Dungeon_Hunter_4_MOGA_WP_update_06

Evlerimizle büyük bir zevkle oynadığımız efsane oyun Diablo artık ceplerimize girdi! Fakat bu oyunu sadece ekrana dokunarak oynamak gerçekten zor iş. Şanslıyızki Moga Controller oyunumuzu sanki konsoldaymış gibi oynamamıza izin veriyor. Tabi bu zevk için MOGA ‘ya 50$ ödememiz gerekiyor. Karar sizin

Gameloftun bu oyunlara Moga Controller desteği getirtmiş olması akıllarda diğer oyunlara da getirip getirmeyeceği hakkında sorulara neden oldu. Bir Gameloft temsilcisine göre normalde kol desteği tamamen uluslararası olmayabilir. Çünkü Moga için kodları Androide portlarken bir şekilde kodlar kendi yolunu Windows Phoneda bulmuş. Bakalım Gameloft diğer oyunlara da bu desteği getirecek mi?

 Dungeon Hunter 4 (ÜCRETSİZ) İndir :

Dungeon_Hunter_4_WP8_QR

Asphalt 7 (2 TL) İndir :

QRAsphalt7

Asphalt 8 (ÜCRETSİZ) İndir:

QR_Asphalt_0

 

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.