Glance Screen’e Not Ekleme!
21/02/2014
Emir İlgün (401 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Glance Screen’e Not Ekleme!

Glance

Nokia, Glance Screen özelliği için olan uygulamaya bu gün bir güncelleme yayınladı. Hepimiz ne işe yaradığını zaten biliyoruz. Normalde sadece saat, bildirim ve ek bir uygulama ile resim ekleyebildiğimiz Glance Screene, şimdi yeni bir özellik geldi.

Yeni özellik ile Glance Screen de iken ekrana yazı yazabiliyorsunuz.

Yeni versiyonu ile 2.0.1.4 sürümüne geçen Glance Screen, yeni bir sekme içererek, sekme içerisinden bildirimler, özel metin yada hiç bir şey olarak seçmemizi sağlıyor. Bildirimleri seçerseniz eğer şu an olduğu gibi size bildirimleri gösterir ama benim yazımı seçerseniz, Glance Secreen üzerinde sizin yazdığınız her hangi bir yazı belirir.

glance-yazı

Benim yazım üzerinden yazının boyutu ve ekranda nerede duracağı gibi bir takım özellikleri de siz seçeceksiniz ve ayrıca bu ekranı başlangıca sabitleyebilirsiniz.

Son olarak Ekstralar ve Bilgi de aldığı güncelleme ile 3.4.3.5 sürümüne geçti ve bunun Glance Screen ile bağlantısı olduğunu düşünmekteyiz ve Sizleri Güncellemeyi yaptıktan sonra mutlaka telefonunuzu yeniden başlatmayı öneriyoruz.

Nokia Ekstralar ve Bilgi (ÜCRETSİZ) İndir;

 ekstralar-bilgi-qr

 Nokia Glance Screen (ÜCRETSİZ) İndir;

     Glance-qr

Etiketler glance
Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.