Halo 5: Guardians Multiplayer Beta
13/08/2014
Halil Şahin (772 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Halo 5: Guardians Multiplayer Beta

Halo kanalı Halo 5’i duyurdu. Yeni oyunun adı ise Halo:5 Guardians Multiplayer Beta. Adından da anlaşılacağı üzere Halo 5 çok farklı bir platforma taşınacak ve daha fazla online seçenek ve multiplayer ve online oynanabilme seçenekleri ile gelecek. Oyunun evreni meşhur 343 Industries tarafından dizayn edildi ve yeni bir çok interaktif özellik ile donatıldı. Halo Channel oyunun bu sene içinde aktif olacağını söyledi.

Windows Phone’a da geliyor evet oyun. Multiplatform destekli oyun 11 Kasım 2014 tarihinden itibaren Xbox ve Windows için kullanılabilir olacak ve kanalın duyurduğuna göre bu tarihten kısa bir süre sonra Windows Phone için de kullanıma sunulacak.

 

Çıkacak olan oyunun genel özelliklerine göz atacak olursak:

  • Canlı ve Zamanında İçerik Orijinal programlama ve eğlenceli bir kütüphane ile birlikte, tam zamanında Halo haberlerine ve Halo Kanalı aracılığıyla eSports yayınları da dahil olmak üzere canlı etkinliklere anında erişin. Sağlam -Twitch entegrasyonu sayesinde seyirciler, verdiğiniz  Halo yayınlarını izleyebilecek ve sevdikleri oyuncuları takip edebileceksiniz. Ayrıca, Halo Kanal’ı aracılığıyla gerçek zamanlı oyuncuları izlemek için izinler mevcut olacak, ve maç sırasında istatistikleri ve verileri görüntüleyebilirsiniz.
  • Etkileşimli ve Paylaşılabilir Kişiselleştirilmiş bir görüntüleme deneyimi, sosyal paylaşım, Halo Ansiklopedisi entegrasyonu ve bir best-in-class video platformu Halo oyunun içerikleriyle etkileşimli olarak geliyor. Anında sevdiğiniz Halo anları ve içerik paylaşımı, Halo’dan toplum ve sosyal medya sekmeleri aracılığıyla arkadaşlarınıza bağlayın.Halo Ansiklopedisini yukarı çekin ve karakterler, silahlar, araçlar, yerler ve daha fazlasını içeren, sahneler hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • Ödüllendirme Halo oyunun içerisinde çeşitli etkinlikler yoluyla özel ödüller kapma veya sıralamalarda üst sıralarda bulunmanız takdirinde çeşitli itemlere sahip olabileceksiniz.
  • Multiplatform – Xbox’da oynamanız halinde Windows cihazınıza, Windows’ta oynamanız hâlinde Xbox cihazınıza verilerinizi, görüntülerinizi vs. her şeyi aktarabileceksiniz.

 

Evet nasıl bir oyun ile karşı karşıya olacağız aşağıdaki video da göz atabilirsiniz:

 

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.