Halo Spartan Assault Oyunu Yakında Windows Phone8 Mağazasında
05/06/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Halo Spartan Assault Oyunu Yakında Windows Phone8 Mağazasında

Halo Spartan Assault Oyunu Yakında Windows Phone8 Mağazasında

Halo_Spartan_Assault_Oyunu_Yakında_Windows_Phone8_Mağazasında_05062013_windowsphoneturkiye.info

Windows Phone mağazası sürekli gelişmeye devam ediyor. Özellikle Nokia ve Microsoft windows phone mağazasının gelişimi için yoğun çaba sarfediyorlar, Görünen o ki sarfedilen çabalar meyve vermeye başladı.

Sürükleyici Halo Spartan Assault oyunu, çok yakında Windows Phone 8 mağazasında yerini alacak. Tam bir strateji savaş Oyunu olan Halo Spartan Assaul’ da karşı tarafa saldırılarda bulunuyorsunuz ve düşmanınızı yenilgiye uğratmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca grafiklerin çok iyi olacağı oyun, gerçekten sürükleyici ve macera dolu.

Oyun büyük ihtimalle ücretli olarak mağazada yerini alacak, fakat kaynaklara göre Ram donanım kısıtlaması olmadan 512 MB ram li Lumia 520,620,720 gibi telefonlarda rahatlıkla oynayabilecek.

Oyun mağazaya geldiğinde sizlere duyuracağız beklemede kalınız.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.