Halo: Spartan Strike Windows Phone İçin Yayınlandı
16/04/2015
Emir İlgün (401 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Halo: Spartan Strike Windows Phone İçin Yayınlandı

Microsoft, Aralık 2014 sonu için söz verdiği daha sonra erken 2015’e çevirdiği Halo: Spartan Strike oyunu sonunda Windows PC ve Windows Phone cihazlar için yayınlandı.

2013 yılında çıkan Halo: Spartan Assault’un devamı olan bilim-kurgu oyunu, Halo serisinin baş takımı olan 343 Industries iş birliği ile birlikte, Vanguard Games tarafından geliştirildi. Oyunun fiyatı iki versiyon için de 13,75₺ olarak evrensel uygulama şeklinde verilmiştir. Yani, bir kere PC yada telefondan satın aldığınızda her yerde oynayabiliyorsunuz.

Oyun Hakkında Açıklama

Halo: Spartan Strike, Halo evreninde geçen Halo 2, New Mombasa’da 2552 yılında olan ilginç olayları anlatıyor. Bir Spartan süper askeri olarak, sınıflandırılmış ONI simülasyonunda, tüm yeni cephane, silahlar, güçler ve araçlarla, UNSC birliklerine şehir ve ormanlarda liderlik ederken, 30 ayrı zorlayıcı görevlerini tamamla.

 

Nerede olursan ol, Halo: Spartan Strike, fanlarına Halo evreninin bir parçasını ve dahada geliştirilmiş dokunmatik arayüz ve güncellenmiş grafikler ile birlikte çok gelişmiş bir oyun deneyimi sağlıyor.

 

Buna ek olarak, Windows 8 üzerindeki oyuncular, haftalık görevler ile arkadaşlarıyla performanslarını karşılaştırabilirler ve lider tahtasında en üst sıraya geçebilirler. Başarıları kazan ve Xbox One’da Halo: The Master Chief Collection için amblem, avatar yada isimlik kazan.

Windows Phone sahipleri için iyi haber, oyun 512MB RAM cihazları desteklemekte ve bir kere al her yerde (tablet, PC, telefon) oyna, kötü haber ise maalesef ücretsiz bir deneme versiyonu bulunmamaktadır. Oyunu 864 MB boyutunda indirebilirsiniz.

Sizin Halo: Spartan Strike hakkındaki düşünceleriniz nelerdir.

Halo: Spartan Strike (13,75₺) İndir;

halo-spartan-strike-qr

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. chtsydn
  chtsydn Nisan 16, 19:41
  PC de iyi oynanır gibi görünüyor, deneme sürümü olsa güzel olurdu.
 2. Ertuğrul Seyhan
  Ertuğrul Seyhan Nisan 17, 01:26
  Minecraft'ı, flight simulation'ı falan geçin. Halo Microsoft'un simgesel oyunu konumunda. Kendi bünyesinde simge haline gelmiş böyle bir oyunu Microsoft cihazlarına özel ücretsiz olmalı.
 3. Behlül Çelik
  Behlül Çelik Nisan 17, 16:31
  Kendi platformunda neden ücretli ya bu nasıl bi müşteri memnuniyeti, çok kötü bu platformda ki kullanıcılar hiç ayrıcalıklı değil, Windows bu tutumunu değiştirmeli çok yazık

Write comment

Only registered users can comment.