Hastaneni Seç Uygulaması Mağazada
05/07/2014
Semih Can Ateş (132 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Hastaneni Seç Uygulaması Mağazada

Hastaneni Seç uygulamasıyla, Sosyal Güvenlik Kurumu çatısı altındaki sigortalılara en doğru, en hızlı şekilde Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı Sağlık Hizmet Sunucuları hakkında bilgi verilmektedir.

Uygulama özellikleri:

  •  Özel Sağlık Hizmet Sunucusunu (Hastane,Özel Dal Merkezi, Diyaliz Merkezi,Tıp Merkezi vb.)arayabilirsiniz. SHS’nin aldığı ilave ücret oranına, fotoğrafına,harita üzerinde konumuna ,web adresine, telefon, faks, anlaşma konuları, doktorlarına ve doktorların çalışma saatlerine, SHS’nin uygulayabildiği işlemlere kadar çok detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Doktor arayabilirsiniz. Doktorların detaylı CV’lerine ulaşabilirsiniz. ( Nerden kaç yılında mezun oldu, mesleki ilgi alanları nelerdir, kaç yaşında , fotoğrafı vs.) Doktor hangi saatler arasında hangi tesiste çalışıyor bilgisini görebilirsiniz.
  • En fazla ne kadar ilave ücret ödeyeceğinizi ve ne kadar katılım payı vereceğinizi hesaplayabilirsiniz
  • Tıbbi işlem arayabilirsiniz. Böylece bir tıbbi işlemin hangi tesislerde ne kadar ilave ücret alınarak yapıldığını görüntüleyebilirsiniz.
  • Bu uygulamayla muayene katılım payı ve ilave ücret konusunda mevzuatsal olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Geçmiş tedavileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki resme tıklayarak ya da QR kodunu okutarak indirebilirsiniz.

hastaneni seç qr

Semih Can Ateş

Semih Can Ateş

2013 Şubat ayında Lumia 920 ile başladığım Windows Phone serüvenimde diğer arkadaşlara bilgim dahilinde yardımcı olmayı seviyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.