Hipstamatic Oggl Uygulaması Mağazada Yerini Aldı
26/07/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
8 Yorum
Paylaş

Hipstamatic Oggl Uygulaması Mağazada Yerini Aldı

Hipstamatic Oggl Uygulaması Mağazada Yerini Aldı

Hipstamatic_Oggl_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_0_27072013_windowsphoneturkiye.info

Uzun süredir Instagram’ın çıkmasını bekleyen ama bir türlü çıkmayan uygulama yerine, Instagram alt yapısı kullanan uygulamalara yönelmek zorunda kalan Windows Phone platformunun biraz olsun yüzünü güldürecek uygulama sonunda geldi. Lumia 1020 tanıtımında adı geçen ” Hipstamatic Oggl ” uygulaması 1gb ram li cihazlar için 60 günlük deneme sürümü ile mağazada yerini aldı.

Instagram mantığında 5 adet lensi olan uygulama, çekilen fotoğraflarınızı Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde kolayca paylaşabiliyorsunuz. İlerleyen zamanlarda daha entegre çalışması için güncellenecek olan uygulama 60 günlük deneme sürümünün ardından 3 aylık 3 dolar ve 1 yıllık 10 dolar olarak ücretlendirilecek.

Amerika mağazasından sorunsuz şekilde inen Uygulamaya Buradan Ulaşabilirsiniz

Hipstamatic_Oggl_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_1_27072013_windowsphoneturkiye.info

uygulamaya ilk girişte herhangi bir hesap ile kayıt olup, daha sonra ayarlar kısmından Facebook, Instagram ve Twitter hesap bilgilerinizi girdikten sonra dilediğiniz fotoğrafı paylaşabilirsiniz.

Hipstamatic_Oggl_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_2_27072013_windowsphoneturkiye.infoHipstamatic_Oggl_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_3_27072013_windowsphoneturkiye.info

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

<p>Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :)</p> <p>İletişim ;<br /> hseyin-mutlu@outlook.com<br /> h_mutlu@ttmail.com</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Hüseyin Mutlu | Çıkış Yap

8 Yorum yapıldı : "Hipstamatic Oggl Uygulaması Mağazada Yerini Aldı"

Uyarma Seçenekleri
Hüseyin Mutlu
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
wpDiscuz