HTC 8X için Update 3 İndirilebilir Durumda
29/10/2013
Fatih Tercan (1122 articles)
12 comments
Share

HTC 8X için Update 3 İndirilebilir Durumda

SavedPicture-2013726135043.jpg

29 Ekim itibariyle HTC update 3 güncellemesini 8X sahipleri için dünya çapında indirilebilir hale getirdi. Güncellemeye ulaşmak için telefonunuzun Ayarlar bölümünde Telefon Güncellemesi kısmını kontrol ediniz. Telefonunuzu güncellerken şarjınızın en az %50 seviyesinde olmasına dikkat ediniz. Update 3 neler getirdi sorusunun cevabı için  GDR3 Güncelleme İncelemesi – 1 ve Video İnceleme: GDR3 Developer Preview yazılarımıza göz atmanızı öneriyorum.

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorum Yap

11 Yorum yapıldı : "HTC 8X için Update 3 İndirilebilir Durumda"

Uyarma Seçenekleri
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
ahmet
Ziyaretçi

Htc 8s e ne zaman gelir peki

Hüseyin Mutlu
Ziyaretçi

Şuan indirilebilir olması gerekli, Ayarlar Telefon güncellemesinden bakabilirsiniz

Emre Gürçay
Ziyaretçi

Benim telefonumda htc 8x bu yaz aldım şu ana kadar hiç güncelleme gelmedi bu güncellemede gelmemiş bunun sebebi ne olabilir . Telefonu amerikadan getirdim . Pasaport kaydı felan tamam

Fatih Tercan
Ziyaretçi

Telefonunuz İS sürümü nedir acaba? Büyük ihtimal GDR2 yüklü olarak gelmiş olabilir.Yakın zamanda GDR3 güncellemesi gelecektir.

Emre Gürçay
Ziyaretçi

İS sürümüne nereden bakabilirim acacaba ? Ayrıca bu akşam tekrar denememe rağmen güncelleme gelmedi

murat
Ziyaretçi

Merhaba;

HTC 8X de muazzam çalışan GDR3 beta dün itibariyle resmi güncellemeyi almıştır.
Ancak tek kusur kapalı şarj olayını getirmişler ancak panelin led beyaz ışıkların devresi kesilmediğinden kapalı şarjda telefonun ısınmasına neden olduğunu tespit ettim.
Sizlerde de öyle mi ?

Bilgilerinize.

Fatih Tercan
Ziyaretçi

Benim 8X de kapalı şarj oluyor ama tuşlarda ışık yok.

biu
Ziyaretçi

htc wp8x’i f/p ürünü olarak görmekteyim. 950tl civarı distribütör garantili satılıyor.

Gdr3 güncellemesini ilk alan cihaz oldu ama güncelleme geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Bu saatten sonra sizce alınır mı? Tel.’den kardeşimde var özelliklerini yapabildiklerini biliyorum.

Fatih Tercan
Ziyaretçi

Nokia tarafındaki uygulamalar benim için sorun değil diyorsanız, ses sizin için önemliyse ve hafif bir telefon istiyorsanız L920 yerine tercih edebilirsiniz. Ayrıca donanım kontrolü içermeyen Nokia uygulamalarını da Fiddler ile telefona yükleyebiliyoruz.

muhammet
Ziyaretçi

hocam ben yakın bir zamanda ikinci el aldım telefonu. alır almaz güncelledim gdr3 sanıyordum data sense falan olduğu için ama İS sürümü 8.0.10501.127 diye gözüküyor ve telefonunuz güncel diyor. ne yapabilirim güncellemek için?

Fatih Tercan
Ziyaretçi

bazen güncellemeler telefonlara aynı anda düşmüyor. Telefon TR den alınma değilse alındığı ülkedeki operatörün güncellemeyi vermesini beklemek zorundasınız. Zaten MS Update 3 ü iki isimde vermi durumda bunlar Güncelleme 3 İS sürümü: 8.0.10501.127 veya 8.0.10512.142 yani sizin sürümünüz de GDR3 sorun yok

wpDiscuz