Htc M10 Windows Sürümü İle Gelmeyecek
04/03/2016
Emrah Kamalak (164 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Htc M10 Windows Sürümü İle Gelmeyecek

HTC cephesinden Windows’lu bir cep bekleyenleri üzecek açıklamayı Evan Blass yaptı

 M10 ile ilgili bugüne kadar bazı bilgiler sızmıştı.HTC M10’un windows ile gelip gelmeyeceği ise merak edilen sorular arasındaydı.

Sızıntıları ile meşhur Evan Blass’dan bugün Windows 10’lu M10 bekleyenleri üzecek açıklama geldi.M10 ile ilgili sorulara hitaben, Windowslu bir M10 görmemizin mümkün olmayacağını dile getirdi.

Windows platformuna bir çok üreticiden ilgi var fakat henüz, LG, Samsung,HTC gibi üreticilerden bir kayda değer sızıntı gelebilmiş değil.Üretici boşluğunu HP , Acer gibi markalar doldurmaya çalışıyor.

 

 

Emrah Kamalak

Emrah Kamalak

Merhaba arkadaşlar.3 yılda edindiğim Windows Phone deneyimini sizlerle paylaşmak ve güncel gelişmelerden sizleri haberdar etmek için burada bulunuyorum.

Yorumlar

 1. Oğuzhan Yıldız
  Oğuzhan Yıldız Mart 04, 17:07
  Bence olsaydı bile çok büyük bir kitle Windows un sorunlarından dolayı o kadar yüksek Bi miktar para vermezdi Windows lu sürüme. Tabi konuya hakim değilim aynı telefonu hem android hem Windows olarak kullanmak mümkünse geçerlidir yorumum.
 2. cavitoz
  cavitoz Mart 04, 17:59
  Bence Microsoft çok yanlış yapıyor kendi telefonunu bir firmaya üretip markasını çıkartsa daha iyi olur ama sanırım surfacephone ile bu işi yapacak bakalım zaman ne gösterir bilinmez
 3. Yasin Sür
  Yasin Sür Mart 04, 22:25
  Ya konu dışıda bu instagram olsun 6tag olsun bazen foto göstermiyor bilgisi olan varmı ?
  • Oğuzhan Yıldız
   Oğuzhan Yıldız Mart 05, 00:45
   O değilde bazen böyle rengarenk bozuluyor o zaman İnternet sitesine de girsen bozuk kalıyor kaç tane resim harcandı öyle göremeden.
 4. Talha46
  Talha46 Mart 04, 23:00
  Windows 10 pc yeni güncelleme geldi...

Write comment

Only registered users can comment.