Joe Belfiore Windows 10 512 MB Hakkında Konuştu
09/02/2015
Emir İlgün (401 Haber)
25 Yorum
Paylaş

Joe Belfiore Windows 10 512 MB Hakkında Konuştu

Şubat ayının ikinci haftasına yeni girmişken ve Windows 10‘un yayınlanma tarihini çok az kalmışken (hattı bazı kaynaklar şu an girmiş olduğumuz gün içerisinde Türkiye saati ile 19‘da geleceğini belirtirken),Joe Belfiore, bugün Twitter üzerinden bir takım şeyler hakkında konuştu. Bunlardan biri 512 MB RAM kullanan cihazlar hakkında iken diğeri ise aslında biraz tarihini işaret ediyor gibi.

Herkese Merhaba, 512MB için, 520 dahil, Windows 10 üzerinde ÇALIŞIYORUZ. Hırsımız, #Win10 ‘u bütün cihazlar için uygun yapmak ancak özellikler değişebilir.

Belfiore, bu tweetin de açıkça Bütün cihazların Windows 10 güncellemesini alacağını vurgulamak istemiş hatta buna Lumia 520‘yi de dahil etmiş. Yine de bazı özelliklerin bazı cihazlar ile uyumlu olamayacağını da belirtmekten kaçınamamış.

Bazı çeşitli telefonlar için zamanlama da değişebilir. İlk Windows Insider’ı yayınladığımız da, alt küme telefonlara gelecek ve ilerlediğimiz aylarda daha fazlasına.

Burada ise bazı telefonların güncellemeyi şubattan sonra görebileceğinden bahsetmiş. Buradaki mantık başlangıçta buildleri kolay geliştirebilmek için alt küme telefonları kolay idare edebilmek olsa gerekli.

Ayrıca, Terry’nin 1/21 etkinliğinde söylediği gibi, insider buildi “ŞUBAT” ayında gelecek. İlk önce iç testlerimizi bitirmemiz gerekli. Biraz sabredin.

Aslında bakarsanız bu tweet bize 9 Şubat ta yayınlanmaya başlanmayacağına dair bir ipucu gibi.

Bana kalırsa ilk buildin yayınlanma tarihi bu hafta içinde olmayacak ve en az 15inden önce de kullanamayacağız gibi.

Peki, siz bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz?

 

 

 

kaynak: Twitter (Joe Belfiore)

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

25 Yorum yapıldı : "Joe Belfiore Windows 10 512 MB Hakkında Konuştu"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan