Joe Belfiore Yeni Yıl Mesajı Yayınladı
01/01/2015
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Joe Belfiore Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

wptr.info ailesi olarak 2014 yılını geride bıraktığımız 2015 yılının ilk gününde sizlerle 2. yılımıza doğru ilerliyoruz. Joe Belfiore ismini çoğu takipçimiz için bir çağrışım yapıyordur. Belfiore windows phone işletim sisteminin lansmanlarında hep ön planda gördüğümüz isim. Geçtiğimiz aylarda Windows işletim sistemlerinde Başkan yardımcılığı görevine getirilmişti.

joe_belfiore

Belfiore, Çin mikro blog sitesi Weibo’da windows phone sevenler için yeni gelişmelerin yolda olduğunu mesajını verdi. Tabi ki burada bahsedilen yılbaşı,  Çinliler tarafından kutlanan yılbaşı. Çin yılbaşısı her senenin 19 Şubatında kutlanıyor. Zaten Microsoft’un 21  Ocakta bir etkinliği olacağını biliyoruz. Bu etkinlik dahilinde tablet ve cep telefonları için Windows 10 Mobil sürümüne ait bir ön izleme sürümü beklentisindeyiz.

Windows-10-Invite

Bu 21 Ocak etkinliği bu güzel haberlerin ilk adımı olacak anlaşılan. Şubat ayıda bizler için yoğun geçecek gibi görünüyor. 19 Nisanda Microsofr Build etkinliğinde Windows 10 işletim sistemine ait final lansmanı görebiliriz. Ümidimiz yaz ayları içinde yeni bir işletim sistemi görmek.

Kaynak: wmp

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. Emrah Kamalak
    Emrah Kamalak Ocak 01, 16:46
    Nawzil Önizlemenin Mayıs gibi gelebileceğini söylüyor.

Write comment

Only registered users can comment.