Joe Belfiore’nin Twitter’dan Güzel Haberleri!
11/06/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Joe Belfiore’nin Twitter’dan Güzel Haberleri!

Windows Phone dünyasının amcası diye adlandırdığımız Joe Belfiore, bugün Twitter hesabından birbirinden güzel haberler yağdırdı. Dilerseniz uzatmadan twitlere geçelim.

Öncelikle bizi twitterdan takip etmetyi unutmayın!

Windows Phone Türkiye İnfo (Twitter)

(Fotoğrafa tıklamanız yeterli)

bizi-twitter-dan-takip-edin-1024x512

 

Bazı Uygulama/Hub’larının farklı olmasının bir sebebi var. Onları sisteme entegre edebilmek için 3. parti platformunu kullandık. Bu sayede bütün uygulamaların gelişimi için, uygulama güncellemesi yapılabiliyor ve böylece platformu daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Şu an için bunlar sadece geliştirici önizleme sürümünde ve bazı belirli telefonlarda mevcut. Yani geliştirici önizleme de olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Sayenizde bütün bu işlemleri daha iyi ve hızlı yapabiliyoruz.

Sosyal Entegrasyona gelirsek — Önceden yalnızca sayılı ve çok az sayıda ağ eklenebiliyordu ancak şimdi herhangi bir ağ eklenebilir durumda.

Fazla istek üzerine yeni uygulama güncellemeleri ile Facebook + Skype güncellemeleri geliyor. Kilit ekranı halen daha geliyor. 512 MB SS (SUBWAY SURFERS) geliyor ve bazı yeni uygulamalarda.

3. Paritlere uygulamalarını düzeltmelerini istemeyi – bildiğinizi biliyorum – onlara siz sormalısınız. Biz sadece Facebook ile uygulama konusunda ortağız. Diğerleri kendilerinin.

Yeni Kilit Ekranı uygulamaları — Büyük ihtimal ile bir kaç hafta 1 GB RAM cihazlarda beta olarak çalışacak. Bazılarımız şu anda kullanıyoruz ancak üzerinden bir kaç cila daha geçmemiz gerekli. Sırada geliştirici önizleme sürümü var..

Neden 512 değil? Kilitleri daha hızlı açabilmek/hafıza da kalabilmelerini sağlamak için. 512 MB RAM’lar için biraz daha sonra gelecektir.

Millet soruyor: “Neden uygulamalar halen daha evrensel değil?” diye. Windows Phone 8.1 daha yeni yayılıyor. Daha yeni platformu kullanan telefonlar çıkmaya başlıyor. Resmi güncellemesi de yakında gelecek.

Şu anda sadece geliştiricilerde var ve bir sürü Windows Phone 8.0 var yani Windows Phone 8.1 yükselmeye başlamadan fazla evrensel uygulamalar gelmeyecektir.

Windows Phone 8.1’in Lumia’lar için olan yazılımı sonunda bitti ve çoğaltılmaya haftalar önce başlandı. Şu an için güncelleme kodlarını deniyoruz ve hatalı olanları düzeltiyoruz.

Joe Amca’mıza bütün bu soruları cevaplamış olduğu için teşekkür ederiz.

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.