Konsept: Müzik Oynatıcı
17/11/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
6 Yorum
Paylaş

Konsept: Müzik Oynatıcı

Konsept yazılarımıza devam ediyoruz. Geçen günlerde Xbox Müzik ile ilgili bir paylaşımda bulunmuştuk. O yazımızı okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda yine bir müzik oynatma yöneticisi konsepti ile karşınızdayız.

Buradaki örnek bir önceki kadar başarılı gelmedi. Ama bu müzik oynatıcı şu anda yapım aşamasında ve önümüzdeki günlerde mağazada yerini alabilir. Yapımcı mevcut müzik API’sini kullandığını ifade ediyor. Sizlere yapımcı tarafından paylaşılan videoyu göstermek istedim. Bakalım yorumlarınız nasıl olacak ?

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

 1. Burak Özer
  Burak Özer Kasım 17, 17:59
  Haberde doğru düzgün içerik yok ki neyini oylayalım. Video açılmıyor.. Bari video dan resim koyup falan açıklasaydınız. Yapımcısı kim vs. hiç bir şey açıklanmıyor. Habere anlam veremedim. Bence haberciliği öğrenmelisiniz. Hem yapım aşamasındaysa nasıl konsept oluyor ki bu??
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Author Kasım 17, 18:17
   Haber ile ilgili daha detaylı bilgi bulsaydık eklerdik diye düşünüyorum haber kaynağımız burası http://www.reddit.com/r/windowsphone/comments/2mjuzc/so_you_know_that_xbox_music_concept_i_had_a_few/ . Ayrıca video ile ilgili sıkıntı olduğunun farkındayız youtube upload edilene kadar mevcut haliyle verildi ve şu anda video düzgün. Ayrıca mesleğimiz habercilik değil burası hobi amaçlı bir site.Ayrıca yazı editlenmeden önceki halinde bir not vardı.videonu ekranda görünür hale gelmesi için 5-10 sn bekleyiniz diye keşke onu dikkate alsaydınız.Eleştirileriniz için teşekkür ederim.
 2. Abdulbaki Dursun
  Abdulbaki Dursun Kasım 17, 21:12
  Hoş ve bende video sorunsuz sizde sorun var galiba
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Author Kasım 17, 21:36
   Haberin ilk kısmında video youtube da değildi videonun ekrana gelmesi gecikiyordu o sorunu çözdük.
  • Abdulbaki Dursun
   Abdulbaki Dursun Kasım 17, 22:58
   Hmm,
 3. CENK 8S
  CENK 8S Kasım 17, 21:24
  Bence en iyi tasarım Deezer uygulamasına ait. XBOX Müzik buna çok benzer bir tasarıma bürünse hele Windows 10 ile Müzik Marketi eklense çok daha iyi olur. Bir de XBOX Video, Dizimobi uygulaması gibi bi tasarıma geçse ve onada market eklense harika olur.

Write comment

Only registered users can comment.