Lumia 520’nin Nasıl Hızlı Çalıştığı Açıklandı!
07/04/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Lumia 520’nin Nasıl Hızlı Çalıştığı Açıklandı!

Lumia-520

Windows Phone ekosistemi, 2013 yılında on milyonlarca satan Nokia Lumia 520 ile sertifikalanan düşük fiyatı en telefonlarda en iyi çalışan sistem.

Şimdi Microsoft, Düşük fiyatlı telefonlar üzerindeki başarısını açıkladı – Microsoft işletim sistemini ilk önce çok düşük donanımlarda deneyerek onlarda iyice optimize ediyor ve daha sonrasında yüksek donanımlı cihazları kolaylıkla üretebiliyor.

Neowin haber, Microsoft, sistemlerini, yüksek donanımlarda denemeden önce, düşük donanımlı cihazlarda deneyerek optimize ve çok iyi çalıştığına emin oluyor.

Bu işlemi yapmak işletim sistemini bölmekten çok daha iyidir diye not eden Neowin haber, Microsoft’un başarısını bunda olduğunu onaylıyor.

Haber Nokia Lumia 520 gibi telefonları olan kullanıcılarını içini rahatlatıyor. Çünkü haber Microsft’un hiç kimseyi geride bırakmamak istemediğinin kanıtı.

 

 

 

kaynak: wmpoweruser

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.