Lumia 620 Güncelleme Aldı
10/04/2013
Fatih Tercan (1122 articles)
9 comments
Share

Lumia 620 Güncelleme Aldı

Lumia 620 Güncelleme Aldı

 

windowsphone_telefonlar_lumia620_1_11032013_windowsphoneturkiyeinfo

 

Lumia 920 nin Portico sonrası ikinci güncellemesini almasının ardından Lumia 620 için yeni bir güncelleme tüm ülkeler için geçerli olacak şekilde yayınlanmıştı.Türkiye’deki kullanıcılar şu anda bu güncellemeyi aldılar mı tam olarak bilemiyoruz.Bazı Lumia 620 sahipleri 6407 kodlu bu güncellemeyi aldıklarını ifade ediyorlar.Ayrıca Almanya,Malezya ve Hindistan’da güncelleme indirilebilir durumda.Bu güncellemenin en büyük getirisi kapasite kontrolü olmuştu. Nokia güncellemenin neler getirdiğini detaylandırdı. Peki bu güncelleme neler getiriyor?

  • Kapasite Kontrolü
  • Dokunmatik ekranda iyileştirmeler.
  • Bluetooth kulaklıklarda ses iyileştirmesi
  • Kamera iyileştirmeleri
  • Performans,stabilite ve genel kullanım iyileştirmeleri

Güncellemelerin yüklenmesi için Wi-Fi gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorum Yap

8 Yorum yapıldı : "Lumia 620 Güncelleme Aldı"

Uyarma Seçenekleri
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
Anıl
Ziyaretçi

820 lerimize de gelseydi çok iyi olacaktı

Fatih Tercan
Ziyaretçi

Yakında L820 lerin de alacağını düşünüyoruz.

Hüseyin Mutlu
Ziyaretçi

Yakın zamanda ota üzerine düşer merak etmeyin, beklemek istemez ve sıfır bir başlangıç yapmak isterseniz flashlama yolu ile güncellemeyi hemen yapabilirsiniz

Muhittin Kartal
Ziyaretçi

Güncellemeden sonra kamerada odak sorunu yaşamaya başladım. Ayrıca batarya eskiden daha çabuk bitiyor gibi. Konu hakkında aynı şikayetlere sahip misiniz acaba?

ertan
Ziyaretçi

Evet guncellemeden sonra batarya sorunu ve odak sorunu olustu ayrica kapasite kontrolunde verileri devamli degistirmekte.. Basa almak ve telefonu sifirlamayi dusunuyorum..

Hüseyin Mutlu
Ziyaretçi

Sıfırlamadan ziyade Nsu ile aynı sürümü tekrar yüklerseniz çözüme ulaşabilirsiniz belki

kağan
Ziyaretçi

Lumia620 kullanıyorum. Güncelleme hala gelmedi ne zaman gelir. Arama engelleme olacak mı 620 için yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

serdal
Ziyaretçi

yanlışlıkla wifi açmadan güncelleme tuşuna bastım ve 3 saatdir hala telefonumda çarklar dönüyor ne yaptıysam düzeltemedim batarya çıkartım güç tuşu ve ses kısma tuşu ile açmayı denedim yine olmadı yine çarklar çıktı dönüyor da dönüyor bir zahmet yardımcı olun ne yapmalıyım

wpDiscuz