Lumia Moments Mağazada Yerini Aldı
19/12/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Lumia Moments Mağazada Yerini Aldı

Lumia Denim güncellemesinin yavaş yavaş tüm dünyada yüklenmeye başlıyor. Ocak ayı içerisinde tüm cihazlara geleceği düşünülen bu güncelleme paketi sonrası Microsoft Video yazılımı Lumia Moments uygulamasını yayınladı. Hareketli nesnelerin Lumia 1520, Lumia 930  ve Lumia Iconda 4K , Lumia 830 için FullHD çekim yeteneği kazandıran uygulama için Microsoft’un yaptığı açıklamayı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

“Lumia Moments’la videolarınızdan Lumia’nıza muhteşem hareketli nesne çekimleri ya da 4K Moment çekimleri (ya da Lumia 830’da full HD çekimler) ayıklayabilirsiniz.

Resimleri bulmak ve onları Canlı Görüntüler olarak kaydetmek için en iyi çerçeveyi kullanın ve onların kamera rulosunda ya da Lumia Storyteller’da canlandığına şahit olun. Hareketli Nesne Çekimi, hareketi göstermeniz için hızlı flaş etkisi ya da hareketi vurgulamak için bulanıklık eklemenizi sağlar.

Lumia Moments, Lumia 830, Lumia 930, Lumia Icon ve Lumia 1520’de Lumia Denim güncellemesinin bir parçası olarak kullanılabilir. Telefonunuza yönelik en son yazılım güncellemesini almak için Ayarlar > Telefon Güncelleme’ye gidin. Lumia Denim yazılım güncellemesi hakkında daha fazla çevrimiçi bilgiyi microsoft.com/mobile/lumia-update adresinden edinin.”

 


Uygulamayı yüklemek için resme tıklayınız yada QR kodu okutunuz.

qr-lumia-moments

 

Etiketler Lumia Moments
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.