Microsoft , Apple ve Samsung İle Dalga Geçti
04/05/2013
Osman Şahin (125 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Microsoft , Apple ve Samsung İle Dalga Geçti

Microsoft , Apple ve Samsung İle Dalga Geçti!

 

Microsoft çoğu zaman çok etkileyici reklam yapmaması yüzünden eleştirilere maruz kalmıştı ve rakipleri Samsung ve Apple sürekli birbirlerine karşı etkili reklamlar yaparken Microsoft pek reklam işlerine yoğun çaba göstermemişti.

Neyse ki beklenen reklam geldi,Microsoft sonunda çok ses getirecek reklamını yayınladı. Yayınlanan reklamda bir düğün töreni var ve konuklar ikiye ayrılmış durumda bir tarafta Apple hayranları yani iPhone tutkunları diğer yanda ise galaxy hayranları yani Samsung severler. İlk başta Samsung hayranı olan bir kişi havaya kalkıyor ve elinde ki Samsung Galaxy Note 2 ile resim çekmeye başlıyor fakat bir İphone hayranı telefonun büyük olduğunu göremediklerini söylüyor ve bu andan itibaren iki grup birbiri ile kavga ediyor. Bu iki grup kavga ederken,Lumia 920 sahip olan iki garson da bunları telefonları ile çekiyor.

Reklamın en sonunda ise Microsoft şu yazıyı ekranlara getiriyor. “Don’t fight. Switch.” yani “Kavga etmeyin. Değiştirin”. Bu reklam ile Microsoft rakiplerine güzel bir göz dağı vermiş.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z19vR1GldRI

 

 

 

Etiketler Microsoft
Osman Şahin

Osman Şahin

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Osman Şahin | Çıkış Yap

İlk Yorumu Yap

Uyarma Seçenekleri
Osman Şahin
wpDiscuz