Microsoft ve Dropbox İşbirliği Yapıyor
05/11/2014
Ali Demir (89 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Microsoft ve Dropbox İşbirliği Yapıyor

Microsoft ve Dropbox sürpriz bir şekilde karşılıklı işbirliği yapacaklarını açıkladı. Cep telefonları, tabletler ve Web üzerinden bu hizmeti kullanabileceğiz.

Satya Nadella (Microsoft – CEO):

“İlk mobil bulut hizmetimizi insanların kolayca yaratabilmesi, yarattıklarını platform farkına veya cihaz farkına bakmaksızın paylaşabilmesi için bu hizmeti sunuyoruz. Biz, Microsoft ve Dropbox olarak, paylaştığımız müşterilerimize hizmet vereceğiz. Müşterilerimize esnek bir çalışma ve yaşama merkezi sunacağız.”

Bu işbirliği sayesinde:
-Ofis dosyalarınızı doğrudan Dropbox uygulamasıyla düzenleyebileceksiniz. Çalışmalarınız anlık olarak tüm cihazlarınızdan güncellenecek, istediğiniz zaman istediğiniz yerde çalışma imkanı bulacaksınız

-Dropbox belgelerinize Office mobile ve web uygulamasında erişebileceksiniz. Böylece işiniz her zaman yanınızda olacak. Yeni belgelerinizi Office uygulaması üzerinden de Dropbox hesabınıza kaydedebileceksiniz.

-Yeni veya düzenlenmiş dosyalarınızı Dropbox ile paylaş fonksiyonunu kullanarak başka bir adım uygulamaya gerek duymadan paylaşabileceksiniz.

iOS ve Android işletim sistemlerine önümüzdeki haftalarda güncelleme gelecek. Web sitesi ve Dropbox uygulaması arasındaki veri akışından 2015 ilk çeyrekte yararlanabileceğiz. Önümüzdeki aylarda Windows Phone uygulamasının da yayınlanacağı kesinleştirildi.

Dropbox Business müşterileri Office 365 lisanslarıyla yakın bir zamanda bu özelliklerden ve avantajlarından faydalanabilecekler.

Ali Demir

Ali Demir

96 doğumlu, turizmci, satranç oynamayı seven biri.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.