Microsoft, Windows Phone 8.1 Önizlemeye Güncelleme Yayınlayabilir!
20/04/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Microsoft, Windows Phone 8.1 Önizlemeye Güncelleme Yayınlayabilir!

Şu ana kadar Windows Phone 8.1 Geliştirici Önizleme sürümü Microsoft ve 8.1’i önceden denemek isteyenler için gayet iyi gidiyor ama yine de halen daha tam bir optimasyon sağlanmış değil. Bunun için asıl sürümünü beklememiz gerekecek.

81_update_forum

Eli A.’nın yayınlamış olduğu yazı dizisine göre Microsoft, Windows Phone 8.1 Önizleme sürümü için hataları gideren bir güncelleme yayınlamak üzere. Özellikle Önizlemeyi yüklemeye çalışan bazı arkadaşların 80188309 kodlu bir hata aldığını ve bunu gidermek için yayınlanacak olan yeni güncellemenin aynı zamanda bazı telefonlarda kasma şikayeti ile karşılaştığımız arkadaşların, telefonlarındaki sorunu düzeltecek.

Fakat bu haberin doğruluk payı ne kadardır söylemeyiz ama Eli A. yazısında güncellemenin 24 Nisan tarihinde yayınlanacağından bahsetmiş. Bu durumda 24 Nisanı bekleyip hepimiz neler olacak göreceğiz.

NOT: Windows Phone 8.1’in final sürümünün dağıtımına 31 Mayısta başlanacak. Ancak Nokia Lumia cihazlar kendilerine özeli güncelleme alacakları için, güncellemeyi ancak Haziran ayından itibaren alabilecekler. 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.