Microsoft’tan SkyDrive Hediyeniz Var!
21/12/2013
Burak Dalyanda (81 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Microsoft’tan SkyDrive Hediyeniz Var!

Microsoft, Windows Phone kullanıcılarına göndermeye başladığı bir mail ile hediye dağıtıyor. Microsoft hesabına gönderilen bu mailleri kesinlikle kontrol etmelisiniz.
Bilindiği gibi Microsoft’un bulut depolama hizmeti SkyDrive, ücretsiz olarak her kayıt olan kullanıcıya 7GB ücretsiz SkyDrive depolama alanı veriyor. Microsoft, Windows Phone kullanıcılarına göndermeye başladığı bir mail ile;
Windows Phone müşterilerine memnuniyetimizi göstermek için, size bir yıllığına ek 20GB ücretsiz SkyDrive depolama alanı veriyoruz.
diyor.
20GB ücretsiz SkyDrive depolama alanına bir yıllığına sahip olmanız için yapmanız gereken ise basit. 31 Ocak 2014 tarihine kadar maildeki “31 Ocak 2014’e kadar burayı tıklayın.” yazısına tıklamak.
wp_ss_20131221_0001
Sizi SkyDrive depolama alanı yönetimine yönlendirecek olan bu bağlantı, kşiye özel kupon kodunu SkyDrive adresinize ekleyecek ve toplamda 27GB ücretsiz SkyDrive depolama alanına sahip olacaksınız.
 
Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Burak Dalyanda | Çıkış Yap

3 Yorum yapıldı : "Microsoft’tan SkyDrive Hediyeniz Var!"

Uyarma Seçenekleri
Burak Dalyanda
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan