Microsoft’tan Yeni Kulaklık
14/01/2015
Emir İlgün (401 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Microsoft’tan Yeni Kulaklık

Bugün tanıtımı yapılan Lumia 435 ve Lumia 532‘nin yanı sıra Microsoft, bugün sessizce birde telefonların yanında önerdiği rahat kulaklıklarını sundu.

Kulaklıklar Beyaz, Turuncu ve Siyah olarak bulunmakta. Microsoft’un dediğine göre;

Pek çok kulaklığın aksine yeni kulaklıklar insanların kulağına uymakta. Bir yandan kulağa tam dengede oturtulması sağlanırken diğer yandan da maximum konfor düşünülmüştür. – Bu pek çok kişinin kulağı için harika uyum sağlar.

Kulaklığın ucu hiç ses kaybı olmaması için en uygun noktada. Ergonomik dizayn ve harika bir konuma yerleştirilmiş olan kulaklık hoparlörü süper-konfor ve en yüksek ses kalitesi deneyimi sağlamakta.

Buna ek olarak kulaklığa yerleştirilen aramaları yanıtlamaya olanak sağlayan eşsiz mikrofon tuşu için ise;

Butonu kullanarak aramaları cevaplayın ve içine yerleşik mikrofon ile eşsiz konuşmanın tadını çıkartın. Bu sadece büyük fark yaratan küçük bir özellik.

microsoft-kulaklik

Microsoft hiç bir şekilde kulaklığın telefonlarla mı beraber geleceği yada ayrı olarak mı satılacağı hakkında ve hangi ülkelerde olacağı hakkında henüz bir bilgi paylaşmadı.

 

 

 

 

 

 

kaynak:    windowscentral

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. Berkay Burak
  Berkay Burak Ocak 14, 21:15
  Ayrı satılır adamlar normal kulaklık bile vermiyo
 2. Ferhat Yanık
  Ferhat Yanık Ocak 14, 23:14
  Çok iyi gözüküyor yalnız
 3. Kerem Köken
  Kerem Köken Ocak 16, 16:52
  İphone kulaklığına benziyor

Write comment

Only registered users can comment.