Mint Markette
22/11/2013
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Mint Markette

WP8 Markette hareketli günler yaşamaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Vine ve Instagram Beta Markette yerini aldı.Bugün de kişisel finans programlarının önemli örneklerinden Mint Beta olarak indirilebilir durumda.

Mint_Screenshots

Mint yazılımcıları programlarını şöyle tanıtıyorlar :

Mint.com Personal Finance, detaylı bir şekilde kişisel finans bilgileri ve geçmişi tutabilen en popüler bütçe uygulamalarından biridir.
Mint.com Personal Finance ile birlikte kendinize özel bir şekilde düzenleyebileceğiniz finans hesapları ile gelir gider hesabınızı kolayca yapabilirsiniz. Birkaç basit adımla özelleştirebileceğiniz bir yapısı bulunan uygulama üzerinde hemen her an girdi düzenlenebilir. Bu sayede hiçbir harcamanızı kaçırmadan kayıt altına alabilir ve ekonominizin kontrolünü elinizin altına alabilirsiniz.
Para kontrolünün güvenli bir biçimde gerçekleştirilebildiği uygulamaya önemli finans bilgilerini eklemeniz de mümkün.

Tabi ki biz sizlere Türk yazılımcılar tarafından yapılan uygulamaları tavsiye ediyoruz. Finans konusunda güzel bir uygulamaya sahibiz.Uygulamanın ismi Hesap Kitap. Uygulama tanıtımına buradan ulaşabilirsiniz.

Mint.com uygulamasına aşağıdaki resme tıklayarak ya da QR kodu okutarak ulaşabilirsiniz.

mint-qrcode

 

Etiketler Mint
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.