Mix Radio Line’a Satıldı
19/12/2014
Ali Demir (89 Haber)
6 Yorum
Paylaş

Mix Radio Line’a Satıldı

Bugün Microsoft, LINE ile bir satış anlaşması yaptığını açıkladı. MixRadio servisi satılıyor.

31 ülkede milyonlarla kullanıcısı olan uygulama, zevkinize uygun müzikleri dinlemenize imkan sağlıyor. Yeni veya eski birçok şarkıyı bulmanızı sağlıyor.

LINE, büyümeye devam eden bir şirket ve dünyanın en hızlı messenger programına sahiplik ediyor. MixRadio emin ellerde diyebiliriz. Şirket, MixRadio’yu geliştirecektir.

MixRadio yöneticisi olan Jryki Rosenberg, MixRadio ile yola devam etmeyi çok istediğini söyledi. LINE şirketinin aynı tutkuyla yola devam edeceğini düşünüyor. Kullanıcılarını mutlu etmeyi çok istediğini söyledi. Lumia’da olduğu gibi kalitesinden taviz vermeyeceğini belirtti.

Uygulamanın kumanda merkezi Bristol’de olacak. Servis ağını genişleteceğini açıklayan LINE, müzik severleri memnun edecek geliştirmeler yapacak.

Giyilebilir teknoloji sektörüne de el atmayı planlayan şirket, uygulamayı Harman Kardon Omni kablosuz ses cihazına ve Adidas miCoach akıllı kol saatine entegre etmeyi başarmış.

En geç 2015’te anlaşma resmiyete dökülecek. 230 şehirde kullanıcıların hizmetine sunulucak uygulama, ücretsiz en popüler uygulamalar arasında zirveye oynayacak.

Etiketler line, mix radio
Ali Demir

Ali Demir

96 doğumlu, turizmci, satranç oynamayı seven biri.

Yorumlar

 1. mert
  mert Aralık 20, 01:21
  denim geldi lumia 925 e
  • mert
   mert Aralık 20, 02:01
   nası iştir ya fake atmışlar denim yazıyodu kapadım açtım cyan yazıyo şimdi, sistem güncellemesi yaptı bide
 2. Emrullah Karabakla
  Emrullah Karabakla Aralık 20, 02:04
  L625 lere denim güncelemesimş geldi bana denim güncelleme lemesi ile ilgili bi bildirim geldi de
 3. Bedirhan
  Bedirhan Aralık 22, 01:42
  Bak bu kötü oldu işte. Şimdi mix radio'yu diğer platformlara da dağıtırlar Windows Phone büyük bir uygulama kaybetmiş olur. Bence bu Microsoft için büyük bir hata.

Write comment

Only registered users can comment.