Mizah Uygulamasına Göz Atın
08/07/2014
Emir İlgün (401 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Mizah Uygulamasına Göz Atın

Son zamanlar da Türk geliştiricilerden mağazaya çok güzel uygulamalar gelmekte. Firsttie akademisinin yazmış olduğu uygulama size En sevdiğiniz capsleri, fırat, baattin, karikatür yada dizilerden, filmlerden kesitleri en sevdiğiniz telefonunuza getiriyor. Mizah uygulaması mağazada sizleri bekliyor.

Kısaca göz atmak gerekirse,

Mizah , birbirinden güzel ve güncel kategorileriyle her an sizi eğlendirmek için var.
Uygulama Karikatür, Caps, Dizi Film ve İlginç Bilgiler kategorileriyle sizleri güldürmeyi amaçlıyor. Onlarca kategoride 25, 50, 100, 250, 500 ve 1000’lik paketleri indirebilir ayrıca seçili paketlerin içeriklerinin tamamını vakit kaybetmeden “ne varsa indir” seçeneğiyle indirebilirsiniz. İndirdiğiniz paketleri daha sonradan internet bağlantınız olmadan da kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz görselleri parmak hareketiyle değiştirebilir, araç çubuğundaki “kaydet” özelliğiyle görselleri telefonunuza kaydedebilir, “paylaş” özelliğiyle bu eğlenceli içerikleri sosyal ağlarda arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. İndirdiğiniz görselleri çift tık yaparak yakınlaştırır daha iyi okursunuz.
İndirdiğiniz paketleri, sildiğiniz paketleri ayrıntılarıyla seçenekler bölümünden geçmişe tıklayarak görebilirsiniz.

Mizah, bir Firsttie Akademi uygulamasıdır.
Windows Phone 8 işletim sistemi için uygulamadan atma sorunu düzeltildi.

Mizah (ÜCRETSİZ) İndir;

mizah-qr

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

  1. Tuğrul Emre Atalay
    Tuğrul Emre Atalay Temmuz 08, 23:49
    Haber için teşekkürler.

Write comment

Only registered users can comment.