MyTube Evrensel Olma Yolunda
20/03/2016
Emrah Kamalak (164 Haber)
Yorum yok
Paylaş

MyTube Evrensel Olma Yolunda


Notice: Undefined offset: 0 in /home/u7234774/windowsphoneturkiye.info/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 1195

Windows Phone dünyasının Tubecast ile beraber en iyi youtube istemcilerinden olan MyTube’un evrensel olması için çalışmalara başlandı

Bir çok takipçimizin bildiği üzere, windows phone mağazasında resmi bir youtube uygulaması yok.Geçtiğimiz senelerde Microsoft, çok başarılı Youtube uygulaması yayımlamıştı.Fakat Google ile olan anlaşmazlıklardan dolayı uygulama mağazadan kaldırılmak zorunda kalmıştı.

YouTube uygulamasının yokluğunu aratmayan ve hatta resmi YouTube uygulamasından çok daha işlevsel olan myTube her zaman kullanıcılardan tam not aldı.

MyTube cephesinden gelen bilgilere göre uygulama evrensel olması ile bereber 3.0 sürümüne yükselmiş olacak.Henüz ne zaman evrensel hale geleceği bilinmiyor lakin, yeni bilgiler geldikçe takipçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.Uygulama 3TL bir fiyata satılıyor.Uygulamanın bu fiyatı sonuna kadar hak ettiğinide söylemek istiyorum.

myTube!
myTube!
Developer: Ryken Studio
Price: unknown+

 

Etiketler mytube
Emrah Kamalak

Emrah Kamalak

Merhaba arkadaşlar.3 yılda edindiğim Windows Phone deneyimini sizlerle paylaşmak ve güncel gelişmelerden sizleri haberdar etmek için burada bulunuyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.