MyTube Evrensel Olma Yolunda
20/03/2016
Emrah Kamalak (164 Haber)
Yorum yok
Paylaş

MyTube Evrensel Olma Yolunda

Windows Phone dünyasının Tubecast ile beraber en iyi youtube istemcilerinden olan MyTube’un evrensel olması için çalışmalara başlandı

Bir çok takipçimizin bildiği üzere, windows phone mağazasında resmi bir youtube uygulaması yok.Geçtiğimiz senelerde Microsoft, çok başarılı Youtube uygulaması yayımlamıştı.Fakat Google ile olan anlaşmazlıklardan dolayı uygulama mağazadan kaldırılmak zorunda kalmıştı.

YouTube uygulamasının yokluğunu aratmayan ve hatta resmi YouTube uygulamasından çok daha işlevsel olan myTube her zaman kullanıcılardan tam not aldı.

MyTube cephesinden gelen bilgilere göre uygulama evrensel olması ile bereber 3.0 sürümüne yükselmiş olacak.Henüz ne zaman evrensel hale geleceği bilinmiyor lakin, yeni bilgiler geldikçe takipçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.Uygulama 3TL bir fiyata satılıyor.Uygulamanın bu fiyatı sonuna kadar hak ettiğinide söylemek istiyorum.

myTube!
myTube!
Developer: Ryken Studio
Price: unknown+

 

Etiketler mytube
Emrah Kamalak

Emrah Kamalak

<p>Merhaba arkadaşlar.3 yılda edindiğim Windows Phone deneyimini sizlerle paylaşmak ve güncel gelişmelerden sizleri haberdar etmek için burada bulunuyorum.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emrah Kamalak | Çıkış Yap

İlk Yorumu Yap

Uyarma Seçenekleri
Emrah Kamalak