Nokia Cihazlar ve Servisler İş Biriminin Microsoft’a Satılmasıyla İlgili
23/04/2014
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Nokia Cihazlar ve Servisler İş Biriminin Microsoft’a Satılmasıyla İlgili

Bildiğiniz gibi Microsoft’un Nokia’yı satın alma işlemi bu günlerde tamamlanmak üzere. Nokia’nın konu hakkında kullanıcılarına yönelik e-postasını sizlerle paylaşmak istedik.

Nokia Cihazlar ve Servisler İş Biriminin Microsoft’a Satılmasıyla İlgili Gizlilik, Veri Koruma ve Servis Koşulları Bilgileri

Merhaba,

Veri gizliliğiniz ve sözleşmelerinizle ilgili bazı önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Nokia, Cihazlar & Servisler biriminin Microsoft’a satışının Nisan 2014 tarihinde tamamlanmasını öngörmektedir. Bu işlemin tamamlanmasıyla söz konusu iş birimiyle ilgili ürün ve servislerdeki tüm kişisel verileriniz ve akdi ilişkilerinizden Microsoft’un Finlandiya’da kurulu bir iştirakı* sorumlu olacaktır. Microsoft gizliliğinize ve kişisel verilerinizin korunmasına son derece önem vermektedir ve Nokia’yla aynı şekilde ve aynı nedenlerle kişisel verilerinizi toplamaya ve kullanmaya devam edecektir. Bu satış sonucunda hiçbir değişiklik fark etmeyeceksiniz.

Ayrıca Nokia’nın, Microsoft’un satın alma işleminin bir parçası olmayan HERE konum tabanlı ürün ve servisleri dahil çeşitli ürün ve servisler sunmaya devam edeceğini lütfen unutmayın. Söz konusu Nokia ürün ve servislerine ilişkin kişisel verilerinizin ve akdi ilişkinizin sorumluluğu Nokia’ya aittir. Nokia gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi korumak için en yüksek standartları uygulamaya devam eder.
Sizi bu değişiklikler hakkında bilgilendirmek istedik. Gizliliğiniz bizim için her şeyden önemlidir. Microsoft ve Nokia’nın gizlilik ilkeleri ve servis koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

Ayrıca bize şu adreslerden ulaşabilirsiniz: Microsoft Mobile Oy, c/o Privacy, Keilaranta 7, 02150 Espoo, Finland veya Nokia Corporation, c/o Privacy, Keilalahdentie 4, 02150 Espoo, Finland.

Saygılarımızla,

Chad Fentress
Başkan Yardımcısı, Etik ve Uyum Bürosu Başkanı
Nokia

Brendon Lynch
Gizlilik Bürosu Başkanı
Microsoft

* Bu satışın tamamlanmasıyla Nokia Cihazlar ve Servisler iş birimi, Microsoft Corp.’un yan kuruluşu olan Finlandiyalı Microsoft Mobile Oy’un bir parçası haline gelecektir.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.