Nokia Mix Radio İle İlgili İpucu!
23/06/2014
Emir İlgün (401 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Nokia Mix Radio İle İlgili İpucu!

Eğer bir Nokia Lumia cihazı kullanıyorsanız. Nokia Mix Radio‘yu ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz. Ancak aylık abone olmayıp ta sadece 6 şarkı atlatabilme sınırının da sizi ayrı bir sinir ettiğini de biliyoruz.

Biraz geç kalmış olsakta, 6 şarkı atlamanın sadece listelere özel olduğunu fark ettik. Yani bir listede iken, 6 şarkı atlama sınırına geldi iseniz, yapmanız gereken tek şey, başka bir listeye geçmek. Bu işlem ile 6 şarkı atlama sınırınız sıfırlanacaktır. Tekrardan sınırı bitirmiş olduğunuz listeyi de sıfırlamak için başka bir listeye geçtikten sonra yapabilirsiniz.

İşlemin videosu;

 

NOT: Video Nokia Lumia 1320 ile çekilmiştir.

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. sanda
  sanda Haziran 23, 18:10
  çingeneliğin lüzumu yok aylık sadece 5 tl ver gitsin memnun ediyor her türlü seni.çok yanlış bi haber bu resmen korsanlığa teşvik ediyosunuz insanları!!!
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Haziran 24, 23:01
   Yapmış olduğumuzun korsanlık ile alakası yok. Sadece yanlış bilinen bir işlemi düzeltiyoruz. Bu mix radio kuralıdır. Aksi olsa idi zaten böyle bir hata çoktan fark edilirdi.
  • mezzo
   mezzo Temmuz 20, 23:39
   1500 liraya telefon alıp uygulamaya 5 lirayı vermemenin çözümünü sadece ve sadece Türk ler bulur :)
 2. Ogün
  Ogün Haziran 23, 23:38
  istediğin albümü seçip istediğin albümü dinleyemedikten sonra beş para etmez mix radio premium hesap alıncada aynı sadece 6 şarkı sınırı kalkıo premıumda bi deezer bi spotify nerde mix radio nerde.
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Haziran 24, 22:59
   Aslında premiuma eçtiğin zaman çok daha kaliteli şarkılar dinliyorsun :)

Write comment

Only registered users can comment.