Nokia Play To Uygulaması
13/05/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Nokia Play To Uygulaması

Nokia Play To Uygulaması

Nokia_Play_To_Uygulaması_13052013_windowsphoneturkiye.info

Nokia’nın windows phone kullanımını ve Hayatımızı kolaylaştıracak uygulamalar keravanına katılan Play To beta aşamaşından sonra mağazada Full sürüm olarak yerini aldı.
Nokia Play To, aynı Wi-Fi ağına bağlı diğer DLNA özellikli aygıtlarda, kablolu bağlantıya gerek kalmadan kişisel içeriklerinizin keyfini sürebilmeniz için bir yöntem sunuyor.
Uygulamayı kullanarak Wi-Fi ağınıza kolayca bağlanabilir ve ağdaki aktif DLNA özellikli TV’ler, Blu-ray oynatıcılar, PC vb. aygıtlarda fotoğraflar, videolar ve müzik gibi içeriklerinizi kolayca oynatabilirsiniz.
Şuan smart tv lerde sorunsuz olarak çalışan uygulama şarkılar ve videolar kısmında biraz yavaş, ilerleyen zamanlarda alacağı güncellemelerle çok daha iyi olacağını umuyoruz.

 

Uygulamayı BURADAN indirebilirsiniz.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.